Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovládač scén - FIBARO The Button (FGPB-101-8 ZW5) - Oranžová

57,60 € / ks 48 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-8 ZW5) v oranžovej farbe je kompaktné a bezdrôtové zariadenie, ktoré umožňuje ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. Jeho oranžová farba dodáva do vášho interiéru živý a energický prvok.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-8 ZW5) v oranžovej farbe je skvelým spôsobom, ako ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. S jednoduchým stlačením tlačidla môžete aktivovať rôzne scény, ako napríklad osvetlenie, klimatizáciu, zabezpečovací systém a ďalšie.

Ovládač je navrhnutý tak, aby sa ľahko integroval do vášho inteligentného domu. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu pomocou technológie Z-Wave môže komunikovať s ostatnými inteligentnými zariadeniami vo vašej domácnosti a umožňuje vytvárať rôzne scény a automatizovať úlohy podľa vašich potrieb.

FIBARO The Button v oranžovej farbe pridáva do vášho interiéru živý a energický prvok. Jeho oranžová farba evokuje pocit radosti a vitality. Môžete ho umiestniť na viditeľné miesto a vytvoriť tak štýlový a energický akcent v miestnosti.

Ovládanie scén s FIBARO The Button je veľmi jednoduché. Stačí stlačiť tlačidlo a vybraná scéna sa aktivuje. Máte možnosť priradiť rôzne scény k jednotlivým stlačeniam a prispôsobiť tak ovládanie presne podľa svojich preferencií.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (CR2450)
  • Bezdrôtový dosah: [uvediť dosah]

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-8 ZW5) v oranžovej farbe je nielen praktickým zariadením, ale aj živým a energickým doplnkom vášho inteligentného domu. Jeho oranžová farba evokuje pocit radosti a vitality, a tým prispieva k energickej atmosfére vo vašom domácom prostredí.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: