Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovládač scén - FIBARO The Button (FGPB-101-7 ZW5) - Hnedé

57,60 € / ks 48 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-7 ZW5) v hnedej farbe je kompaktné a bezdrôtové zariadenie, ktoré umožňuje ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. Jeho hnedá farba dodáva do vášho interiéru prírodný a elegantný prvok.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-7 ZW5) v hnedej farbe je skvelým spôsobom, ako ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. S jednoduchým stlačením tlačidla môžete aktivovať rôzne scény, ako napríklad osvetlenie, klimatizáciu, zabezpečovací systém a ďalšie.

Ovládač je navrhnutý tak, aby sa ľahko integroval do vášho inteligentného domu. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu pomocou technológie Z-Wave môže komunikovať s ostatnými inteligentnými zariadeniami vo vašej domácnosti a umožňuje vytvárať rôzne scény a automatizovať úlohy podľa vašich potrieb.

FIBARO The Button v hnedej farbe pridáva do vášho interiéru prírodný a elegantný prvok. Jeho hnedá farba dodáva miestnosti teplý a prirodzený vzhľad. Môžete ho umiestniť na viditeľné miesto a vytvoriť tak štýlový a prírodný akcent v miestnosti.

Ovládanie scén s FIBARO The Button je veľmi jednoduché. Stačí stlačiť tlačidlo a vybraná scéna sa aktivuje. Máte možnosť priradiť rôzne scény k jednotlivým stlačeniam a prispôsobiť tak ovládanie presne podľa svojich preferencií.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (CR2450)
  • Bezdrôtový dosah: [uvediť dosah]

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-7 ZW5) v hnedej farbe je nielen praktickým zariadením, ale aj príjemným a elegantným doplnkom vášho inteligentného domu. Jeho hnedá farba evokuje pocit prírodnosti a elegancie, a tým prispieva k útulnej atmosfére vo vašom domácom prostredí.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: