Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovládač scén - FIBARO The Button (FGPB-101-6 ZW5) - Modré

61,90 € / ks 51,58 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-6 ZW5) v modrej farbe je kompaktné a bezdrôtové zariadenie, ktoré umožňuje ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. Jeho modrá farba dodáva do vášho interiéru pokojný a relaxačný prvok.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-6 ZW5) v modrej farbe je skvelým spôsobom, ako ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. S jednoduchým stlačením tlačidla môžete aktivovať rôzne scény, ako napríklad osvetlenie, klimatizáciu, zabezpečovací systém a ďalšie.

Ovládač je navrhnutý tak, aby sa ľahko integroval do vášho inteligentného domu. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu pomocou technológie Z-Wave môže komunikovať s ostatnými inteligentnými zariadeniami vo vašej domácnosti a umožňuje vytvárať rôzne scény a automatizovať úlohy podľa vašich potrieb.

FIBARO The Button v modrej farbe pridáva do vášho interiéru pokojný a relaxačný prvok. Jeho modrá farba evokuje pocit harmónie a pohody. Môžete ho umiestniť na viditeľné miesto a vytvoriť tak štýlový a relaxačný akcent v miestnosti.

Ovládanie scén s FIBARO The Button je veľmi jednoduché. Stačí stlačiť tlačidlo a vybraná scéna sa aktivuje. Máte možnosť priradiť rôzne scény k jednotlivým stlačeniam a prispôsobiť tak ovládanie presne podľa vašich preferencií.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (CR2450)
  • Bezdrôtový dosah: [uvediť dosah]

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-6 ZW5) v modrej farbe je nielen praktickým zariadením, ale aj príjemným a relaxačným doplnkom vášho inteligentného domu. Jeho modrá farba evokuje pocit pokoja a oddychu, a tým prispieva k príjemnej atmosfére vo vašej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: