Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovladač scén - FIBARO The Button (FGPB-101-4 ZW5) - Žlté

61,90 € / ks 51,58 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ovladač scén FIBARO The Button (FGPB-101-4 ZW5) v žltej farbe je kompaktné a bezdrôtové zariadenie, ktoré umožňuje ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. Jeho výrazná a živá farba pridáva do vášho interiéru veselý a hravý dotyk.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovladač scén FIBARO The Button (FGPB-101-4 ZW5) v žltej farbe je skvelým spôsobom, ako ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. S jednoduchým stlačením tlačidla môžete aktivovať rôzne scény, ako napríklad osvetlenie, klimatizáciu, zabezpečovací systém a ďalšie.

Ovládač je navrhnutý tak, aby sa ľahko integroval do vášho inteligentného domu. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu pomocou technológie Z-Wave môže komunikovať s ostatnými inteligentnými zariadeniami vo vašej domácnosti a umožňuje vytvárať rôzne scény a automatizovať úlohy podľa vašich potrieb.

FIBARO The Button v žltej farbe pridáva do vášho interiéru hravý a veselý prvok. Jeho výrazná farba dodáva miestnosti život a dynamiku. Môžete ho umiestniť na viditeľné miesto a vytvoriť tak výrazný a štýlový akcent v miestnosti.

Ovládanie scén s FIBARO The Button je veľmi jednoduché. Stačí stlačiť tlačidlo a vybraná scéna sa aktivuje. Máte možnosť priradiť rôzne scény k jednotlivým stlačeniam a prispôsobiť tak ovládanie presne podľa svojich preferencií.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (CR2450)
  • Bezdrôtový dosah: [uvediť dosah]

Ovladač scén FIBARO The Button (FGPB-101-4 ZW5) v žltej farbe je nielen praktickým zariadením, ale aj výrazným a hravým doplnkom vášho inteligentného domu. Jeho veselá farba pritiahne pozornosť a dodáva miestnosti živý a pozitívny nádych.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: