Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovládač scén - FIBARO The Button (FGPB-101-3 ZW5) - Červené

67 € / ks 55,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-3 ZW5) v červenej farbe je kompaktné a bezdrôtové zariadenie, ktoré umožňuje ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. Jeho štýlový a výrazný dizajn dodáva do vášho interiéru živú a energickú atmosféru.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-3 ZW5) v červenej farbe je skvelým spôsobom, ako ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. S jeho pomocou môžete aktivovať rôzne scény, napríklad osvetlenie, klimatizáciu, zabezpečovací systém a ďalšie, a to všetko jednoduchým stlačením tlačidla.

Ovládač je navrhnutý tak, aby sa jednoducho integroval do vášho inteligentného domu. S bezdrôtovým pripojením pomocou technológie Z-Wave komunikuje s ostatnými inteligentnými zariadeniami vo vašom dome a umožňuje vytvárať rôzne scény a automatizovať úlohy podľa vašich preferencií.

FIBARO The Button v červenej farbe pridáva do vášho interiéru živý a energický prvok. Jeho výrazný dizajn pritiahne pozornosť a dodáva miestnosti štýlový a svižný vzhľad. Môžete ho umiestniť na viditeľné miesto a využívať ho ako dekoratívny prvok.

Ovládanie scén s FIBARO The Button je veľmi jednoduché. Stačí stlačiť tlačidlo a vybraná scéna sa aktivuje. Máte možnosť priradiť rôzne scény k jednotlivým stlačeniam a prispôsobiť tak ovládanie presne podľa vašich potrieb.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (CR2450)
  • Bezdrôtový dosah: [uvest dosah]

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-3 ZW5) v červenej farbe je nielen praktickým ovládačom, ale aj štýlovým doplnkom vášho inteligentného domu. Jeho živá a energická farba pritiahne pozornosť a dodáva miestnosti dynamiku a osobnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: