Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovládač scén - FIBARO The Button (FGPB-101-2 ZW5) - Čierne

67 € / ks 55,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-2 ZW5) v čiernej farbe je kompaktné a bezdrôtové zariadenie, ktoré umožňuje ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti. Jeho elegantný dizajn a jednoduché ovládanie poskytujú štýlový a praktický doplnok do vášho inteligentného domu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-2 ZW5) je skvelým spôsobom, ako ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti jednoduchým stlačením tlačidla. S jeho pomocou môžete aktivovať rôzne scény, napríklad osvetlenie, klimatizáciu, zabezpečovací systém a ďalšie, a to bez potreby smartfónu alebo ovládača.

Ovládač je navrhnutý tak, aby sa ľahko integroval do vášho inteligentného domu. S využitím technológie Z-Wave je bezdrôtovo pripojený k systému FIBARO a komunikuje s ďalšími inteligentnými zariadeniami vo vašom dome. To vám umožňuje vytvárať rôzne scénare a automatizovať úlohy podľa vašich potrieb.

FIBARO The Button je veľmi jednoduchý na používanie. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo a vybraná scéna sa aktivuje. Máte možnosť priradiť rôzne scény k jednotlivým stlačeniam a zabezpečiť tak presne také nastavenia, aké potrebujete.

Ovládač scén FIBARO The Button je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť. Jeho elegantný čierny dizajn pridáva štýlový dotyk vášmu interiéru a skvele sa hodí do modernej domácnosti.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (CR2450)
  • Bezdrôtový dosah: [uvediť dosah]

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-2 ZW5) je praktickým a elegantným spôsobom, ako ovládať inteligentné scény vo vašej domácnosti bez zbytočných komplikácií. Jeho jednoduché ovládanie a štýlový vzhľad sú dokonalým doplnkom vášho inteligentného domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: