Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovládač scén - FIBARO The Button (FGPB-101-1 ZW5) - Biele

67 € / ks 55,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-1 ZW5) je kompaktné a bezdrôtové zariadenie, ktoré umožňuje ovládať inteligentné scény vo vašom domácnosti. Jeho jednoduchý a elegantný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-1 ZW5) je výkonným a intuitívnym zariadením, ktoré vám umožňuje ovládať inteligentné scény vo vašom domácom prostredí jednoduchým stlačením tlačidla. Jeho kompaktný a bezdrôtový dizajn umožňuje flexibilné umiestnenie v rôznych miestnostiach a jednoduchú manipuláciu.

S FIBARO The Button môžete prispôsobiť a aktivovať rôzne scény vo vašej domácnosti, ako napríklad osvetlenie, klimatizáciu, zabezpečovací systém a ďalšie. Tlačidlo je vybavené LED indikátorom, ktorý signalizuje stav zariadenia a potvrdzuje úspešné vykonanie príkazu.

Ovládač scén FIBARO The Button je veľmi jednoduchý na používanie. Stačí stlačiť tlačidlo a vybraná scéna sa aktivuje. Máte možnosť priradiť rôzne scény k jednotlivým stlačeniam a užívateľsky prispôsobiť chovanie tlačidla podľa svojich preferencií.

Pripojenie ovládača scén FIBARO The Button je bezdrôtové a využíva technológiu Z-Wave, čo umožňuje jednoduchú integráciu so systémom inteligentného domu FIBARO. S jeho pomocou môžete vytvárať inteligentné scenáre, automatizovať úlohy a zlepšiť celkovú pohodu vo vašom domove.

Ovládač scén FIBARO The Button je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť. Jeho elegantný dizajn a kompaktné rozmery mu umožňujú ľahkú integráciu do akéhokoľvek interiéru.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (CR2450)
  • Bezdrôtový dosah: [uvest dosah]

Ovládač scén FIBARO The Button (FGPB-101-1 ZW5) je výbornou voľbou pre tých, ktorí chcú mať jednoduchú a elegantnú možnosť ovládať inteligentné scény vo svojom domácom prostredí. Jeho jednoduché použitie a bezdrôtové pripojenie poskytujú maximálnu flexibilitu a pohodlie.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: