Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovládač Scén - AEOTEC WallMote Quad (ZW130-C)

ZADARMOZADARMO
Ovládač Scén - AEOTEC WallMote Quad (ZW130-C)
79 € / ks 65,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Ovládač scén AEOTEC WallMote Quad (ZW130-C) je výkonný a všestranný bezdrôtový ovládač, ktorý vám umožňuje pohodlne ovládať a programovať scény vo vašom inteligentnom dome. S jeho štyrmi programovateľnými tlačidlami a pokročilými funkciami získate plnú kontrolu nad vaším domácim automatizačným systémom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač scén AEOTEC WallMote Quad (ZW130-C) je navrhnutý tak, aby vám poskytol všestranné a pohodlné ovládanie scén a zariadení vo vašej inteligentnej domácnosti. S jeho štyrmi programovateľnými tlačidlami a pokročilými funkciami budete mať plnú kontrolu nad vaším domácim automatizačným systémom.

Štyri tlačidlá ovládača WallMote Quad vám umožňujú nastaviť a ovládať až štyri rôzne scény alebo akcie. Môžete ich prispôsobiť podľa svojich potrieb a preferencií. Napríklad jedno tlačidlo môžete nastaviť pre scénu "Dobré ráno", ktorá zapol osvetlenie, otvorila žalúzie a zapol hudbu, zatiaľ čo druhé tlačidlo môže slúžiť pre scénu "Večerný relax", ktorá stmaví svetlá a zapne príjemnú atmosféru.

Ovládač WallMote Quad je bezdrôtový a môže byť umiestnený prakticky kdekoľvek vo vašom dome. Má elegantný dizajn, ktorý sa hodí do rôznych interiérov. Môžete ho jednoducho prichytiť na stenu pomocou dodávaných držiakov alebo ho mať ako prenosné ovládacie zariadenie.

S podporou Z-Wave protokolu môžete integrovať ovládač WallMote Quad do svojho existujúceho domáceho automatizačného systému. Môžete ho ovládať pomocou príslušnej aplikácie na smartfóne alebo tabletu, alebo ho kombinovať s ďalšími inteligentnými zariadeniami vo vašej domácnosti pre vytváranie komplexných a inteligentných scenárov.

Technické špecifikácie:

  • Podporované protokoly: Z-Wave
  • Počet tlačidiel: 4
  • Napájanie: Batérie (CR2450)
  • Bezdrôtové pripojenie: Z-Wave
  • Rozmery: 70 mm x 70 mm x 15 mm
  • Podporované platformy: Z-Wave certifikované brány, iOS, Android

Ovládač scén AEOTEC WallMote Quad (ZW130-C) je výkonným a všestranným ovládačom, ktorý vám poskytuje plnú kontrolu nad scénami a zariadeniami vo vašom inteligentnom dome. S jeho štyrmi programovateľnými tlačidlami a praktickým designom budete mať možnosť prispôsobiť svoje domáce automatizačné prostredie presne podľa svojich potrieb a preferencií.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: