Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Nuki Smart Lock 3.0 Pro - Elektronický zámok (Čierny)

ZADARMOZADARMO
Nuki Smart Lock 3.0 Pro - Elektronický zámok (Čierny)
277 € / ks 230,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Nuki Smart Lock 3.0 Pro je výkonný elektronický zámok, ktorý prináša jednoduché a bezpečné ovládanie vašich vstupných dverí. S touto inteligentnou kľúčenkou môžete pohodlne otvárať a zamykať dvere pomocou smartfónu a aplikácie Nuki. Stačí mať svoj smartfón pri sebe a zámok sa automaticky odomkne.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nuki Smart Lock 3.0 Pro je vysoko výkonný elektronický zámok, ktorý prináša bezpečnosť a pohodlie do vašej domácnosti. S touto inteligentnou kľúčenkou môžete jednoducho ovládať zamykanie a odomknutie vstupných dverí prostredníctvom svojho smartfónu a aplikácie Nuki. Už nikdy nebudete musieť hľadať kľúče, stačí mať svoj smartfón pri sebe a zámok sa automaticky odomkne.

Nuki Smart Lock 3.0 Pro ponúka viacero vylepšení a výhod pre používateľa. Okrem pohodlného a bezpečného otvárania dverí môžete tiež prideliť oprávnenia pre rôzne osoby a sledovať ich prístupové záznamy prostredníctvom aplikácie. S funkciou autentifikácie môžete tiež zabezpečiť, že len oprávnené osoby majú prístup k vašim dverám.

Inštalácia Nuki Smart Lock 3.0 Pro je jednoduchá a rýchla. Stačí ho namontovať na vnútornú stranu dverí a pripojiť ho k existujúcemu zámku. Zámok je kompatibilný s väčšinou europrofilových valcových zámkov, takže nemusíte meniť celý zámok, len ho jednoducho rozšírite o inteligentnú funkcionalitu.

Technické špecifikácie:

  • Elektronický zámok pre vstupné dvere
  • Ovládanie cez smartfón pomocou aplikácie Nuki
  • Funkcia autentifikácie pre zabezpečený prístup
  • Kompatibilný s väčšinou europrofilových valcových zámkov

Nuki Smart Lock 3.0 Pro je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a inteligentný zámok pre svoje vstupné dvere. S touto elektronickou kľúčenkou získate maximálnu kontrolu a bezpečnosť pri vstupe do svojho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Nuki
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: