Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Nuki Smart Lock 3.0 Pro - Elektronický zámok (Biely)

ZADARMOZADARMO
Nuki Smart Lock 3.0 Pro - Elektronický zámok (Biely)
277 € / ks 230,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nuki Smart Lock 3.0 Pro je vylepšený elektronický zámok, ktorý prináša ešte väčšiu flexibilitu a bezpečnosť do vášho domova. S týmto inteligentným zámkom môžete pohodlne a bezpečne ovládať vstupné dvere pomocou smartfónu, a to nielen z miestnosti, ale aj z akéhokoľvek miesta na svete.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nuki Smart Lock 3.0 Pro je špičkový elektronický zámok, ktorý poskytuje vynikajúcu funkčnosť a bezpečnosť pre vaše vstupné dvere. S touto inteligentnou kľúčenkou môžete pohodlne a jednoducho ovládať zamykanie a odomknutie dverí pomocou smartfónu a aplikácie Nuki. Už nebudete potrebovať kľúč, len si vezmite so sebou svoj smartfón a zámok sa automaticky odomkne.

Nuki Smart Lock 3.0 Pro prináša ešte viac vylepšení a výhod pre používateľa. Okrem bezpečného a pohodlného otvárania dverí je tento zámok vybavený aj funkciou autentifikácie, ktorá zaručuje, že len oprávnené osoby s platnými oprávneniami môžu otvoriť dvere. Navyše, s Nuki Bridge (predáva sa samostatne) si môžete vychutnať aj vzdialené ovládanie zámku z akéhokoľvek miesta na svete.

Inštalácia Nuki Smart Lock 3.0 Pro je jednoduchá a rýchla. Stačí ho namontovať na vnútornú stranu dverí a pripojiť ho k existujúcemu zámku. Zámok je kompatibilný s väčšinou europrofilových valcových zámkov, takže nemusíte meniť celý zámok, len ho jednoducho rozšírite o inteligentnú funkcionalitu.

Technické špecifikácie:

  • Elektronický zámok pre vstupné dvere
  • Ovládanie cez smartfón pomocou aplikácie Nuki
  • Funkcia autentifikácie pre zabezpečený prístup
  • Kompatibilný s europrofilovými valcovými zámkami
  • Možnosť vzdialeného ovládania s Nuki Bridge (predáva sa samostatne)

Nuki Smart Lock 3.0 Pro je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú výkonný a bezpečný elektronický zámok pre svoje vstupné dvere. S touto inteligentnou kľúčenkou získate maximálnu flexibilitu, pohodlie a bezpečnosť pri ovládaní vašich dverí.

Dodatočné parametre

Kategória: Nuki
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: