Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nuki Power Pack - Biely

58,99 € / ks 49,16 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nuki Power Pack je praktický príslušenstvo pre Nuki Smart Lock, ktoré poskytuje dodatočnú možnosť napájania a zvyšuje výdrž batérie. S Nuki Power Packom môžete mať istotu, že váš Nuki Smart Lock bude vždy dostatočne napájaný a pripravený na použitie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nuki Power Pack je skvelým doplnkom pre váš Nuki Smart Lock, ktorý vám poskytuje dodatočné možnosti napájania. S touto batériou s vysokou kapacitou a jednoduchým pripojením získate istotu, že váš Nuki Smart Lock bude vždy dostatočne napájaný a pripravený na použitie.

Jednou z výhod Nuki Power Packu je jeho ľahká inštalácia. Stačí ho jednoducho pripojiť k vášmu Nuki Smart Locku a zabezpečiť tak spoľahlivý a stabilný zdroj napájania. Už sa nemusíte obávať vybitia batérie a strate funkčnosti vášho inteligentného zámku.

Nuki Power Pack má vysokú kapacitu batérie, čo zaručuje dlhú výdrž a spoľahlivé napájanie. Už sa nemusíte starať o pravidelnú výmenu batérií a môžete si vychutnávať pohodlie a bezpečnosť, ktoré vám Nuki Smart Lock poskytuje.

Technické špecifikácie:

  • Príslušenstvo pre Nuki Smart Lock
  • Dodatočný zdroj napájania
  • Jednoduchá inštalácia
  • Vysoká kapacita batérie
  • Dlhá výdrž a spoľahlivé napájanie

S Nuki Power Packom si zabezpečíte stabilné napájanie pre váš Nuki Smart Lock a môžete sa tešiť z jeho plnej funkčnosti a spoľahlivosti. Už nebudete musieť sa obávať vybitia batérie a budete mať istotu, že váš inteligentný zámok vždy pracuje správne.

Dodatočné parametre

Kategória: Nuki
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: