Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nuki Adaptér Yale, M&C

4 € / ks 3,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nuki Adaptér Yale, M&C je kompatibilný adaptér, ktorý umožňuje pripojenie vášho Nuki Smart Locku k zámkom Yale a M&C. S týmto adaptérom môžete jednoducho integrovať váš existujúci zámok so smart lockom a využívať všetky výhody inteligentného odomknutia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nuki Adaptér Yale, M&C je praktický doplnok, ktorý vám umožňuje rozšíriť možnosti vášho Nuki Smart Locku na zámky Yale a M&C. Tento adaptér vám umožňuje integrovať váš existujúci zámok so smart lockom bez potreby výmeny celého zámku. S Nuki Adaptérom Yale, M&C môžete využívať všetky funkcie Nuki Smart Locku a zlepšiť bezpečnosť a pohodlie vášho domova.

Inštalácia adaptéra je jednoduchá a nevyžaduje žiadne zložité úpravy. Stačí ho jednoducho pripojiť k vášmu Nuki Smart Locku a následne k existujúcemu zámku Yale alebo M&C. Po úspešnej inštalácii budete mať prístup k diaľkovému odomknutiu vášho zámku cez smartfón, správe prístupových práv pre jednotlivé osoby a ďalším funkciám Nuki Smart Locku.

Technické špecifikácie:

  • Kompatibilita so zámkami Yale a M&C
  • Jednoduchá inštalácia a pripojenie k Nuki Smart Locku
  • Možnosť využitia všetkých funkcií Nuki Smart Locku
  • Zlepšenie bezpečnosti a pohodlia vášho domova
  • Nevyžaduje výmenu celého zámku

S Nuki Adaptérom Yale, M&C získate jednoduchú a efektívnu možnosť integrovať váš Nuki Smart Lock so zámkami Yale a M&C. Užite si všetky výhody inteligentného zamknutia a zabezpečte si pohodlný a bezpečný prístup do vášho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Nuki
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: