Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nuki Adaptér Keso

3,60 € / ks 3 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nuki Adaptér Keso je kompatibilný adaptér, ktorý umožňuje pripojenie vášho Nuki Smart Locku k zámkom Keso. S týmto adaptérom môžete jednoducho integrovať váš existujúci zámok so smart lockom a využívať všetky výhody inteligentného odomknutia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nuki Adaptér Keso je praktický doplnok, ktorý vám umožňuje rozšíriť možnosti vášho Nuki Smart Locku na zámky Keso. Tento adaptér vám umožňuje integrovať váš existujúci zámok so smart lockom bez potreby výmeny celého zámku. S Nuki Adaptérom Keso môžete využívať všetky funkcie Nuki Smart Locku a zlepšiť bezpečnosť a pohodlie vášho domova.

Inštalácia adaptéra je jednoduchá a nevyžaduje žiadne zložité úpravy. Stačí ho jednoducho pripojiť k vášmu Nuki Smart Locku a následne k existujúcemu zámku Keso. Po úspešnej inštalácii budete mať prístup k diaľkovému odomknutiu vášho zámku cez smartfón, správe prístupových práv pre jednotlivé osoby a ďalším funkciám Nuki Smart Locku.

Technické špecifikácie:

  • Kompatibilita so zámkami Keso
  • Jednoduchá inštalácia a pripojenie k Nuki Smart Locku
  • Možnosť využitia všetkých funkcií Nuki Smart Locku
  • Zlepšenie bezpečnosti a pohodlia vášho domova
  • Nevyžaduje výmenu celého zámku

S Nuki Adaptérom Keso získate jednoduchú a efektívnu možnosť integrovať váš Nuki Smart Lock so zámkami Keso. Užite si všetky výhody inteligentného zamknutia a zabezpečte si pohodlný a bezpečný prístup do vášho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Nuki
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: