Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Starter Pack - Smart Radiator Valves

ZADARMOZADARMO
Netatmo Starter Pack - Smart Radiator Valves
196 € / ks 163,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Starter Pack - Smart Radiator Valves je balenie obsahujúce inteligentné radiátorové hlavice, ktoré umožňujú presné riadenie teploty v jednotlivých miestnostiach. Tento set je ideálny pre začiatok inteligentného vykurovania vo vašej domácnosti a prináša pohodlie a úsporu energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Starter Pack - Smart Radiator Valves je skvelým riešením pre začiatok inteligentného vykurovania vo vašej domácnosti. Tento set obsahuje inteligentné radiátorové hlavice, ktoré vám umožňujú individuálne nastaviť a regulovať teplotu v jednotlivých miestnostiach, čo vám prináša pohodlie a úsporu energie.

Systém Smart Radiator Valves je kompatibilný so systémom Netatmo Smart Thermostat, čo vám umožňuje centrálne riadiť a monitorovať teplotu vo vašej domácnosti prostredníctvom aplikácie na smartfóne. S týmito hlavicami môžete jednoducho nastavovať teplotu pre jednotlivé miestnosti podľa vašich preferencií a potrieb. Týmto spôsobom dosiahnete optimálne vykurovanie a pohodlné prostredie v celej domácnosti.

Inteligentné radiátorové hlavice sú tiež vybavené senzormi, ktoré sledujú teplotu a vlhkosť v miestnosti. Hlavice sú programovateľné a umožňujú nastaviť časové rozvrhy vykurovania pre jednotlivé miestnosti. Môžete napríklad nastaviť nižšiu teplotu počas vašej neprítomnosti a vyššiu teplotu pred vaším návratom, čo prispieva k úspore energie a zlepšuje komfort.

Inštalácia Smart Radiator Valves je jednoduchá a nevyžaduje žiadne zásahy do existujúceho vykurovacieho systému. Hlavice sa jednoducho montujú na radiátory a pripájajú sa pomocou rádiového signálu k systému Netatmo Smart Thermostat. Ich kompaktný dizajn sa hodí do rôznych interiérových priestorov a prispieva k estetike miestnosti.

Technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Systém Netatmo Smart Thermostat
  • Napájanie: Batériové napájanie (2 x AA batérie na každú hlavicu)
  • Teplotný rozsah: Nastaviteľný podľa potreby
  • Inštalácia: Jednoduchá inštalácia na radiátor

Netatmo Starter Pack - Smart Radiator Valves je ideálnym riešením pre začiatok inteligentného vykurovania vo vašej domácnosti. Využite inteligentné funkcie týchto hlavíc a dosiahnite pohodlie, úsporu energie a optimálnu teplotu v jednotlivých miestnostiach.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: