Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Smart Thermostat

ZADARMOZADARMO
Netatmo Smart Thermostat
175,99 € / ks 146,66 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Smart Thermostat je inteligentný termostat, ktorý vám umožňuje efektívne riadiť kúrenie vo vašej domácnosti. S jeho intuitívnym ovládaním a možnosťou programovania teploty, tento termostat ponúka pohodlné a energeticky úsporné riešenie pre udržanie príjemnej teploty v miestnostiach.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Smart Thermostat je pokročilý termostat, ktorý vám umožňuje účinne riadiť teplotu vo vašej domácnosti. S jeho inteligentnými funkciami a moderným dizajnom, tento termostat je skvelým prírastkom pre váš domov. Jeho intuitívne ovládanie umožňuje jednoduché nastavenie teploty a programovanie časových plánov podľa vašich preferencií.

Tento termostat ponúka aj možnosť diaľkového ovládania cez aplikáciu na smartfóne. To znamená, že môžete jednoducho monitorovať a meniť teplotu v miestnostiach aj keď ste mimo domu. Termostat tiež ponúka funkcie, ako je napríklad adaptácia na váš životný štýl a počasie, čo zaručuje pohodlné a energeticky úsporné riadenie kúrenia.

Dlhý popis tiež obsahuje kompletné technické špecifikácie produktu, vrátane informácií o kompatibilitách, napájaní, pripojení a ďalších relevantných informácií. Tieto technické špecifikácie vám pomôžu lepšie porozumieť produktu a získať všetky potrebné informácie pre jeho inštaláciu a použitie.

Technické špecifikácie Netatmo Smart Thermostat:

  • Typ: Inteligentný termostat
  • Kompatibilita: Kompatibilný s rôznymi systémami kúrenia
  • Ovládanie: Intuitívne ovládanie a programovanie teploty
  • Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi
  • Aplikácia: Možnosť diaľkového ovládania a monitorovania cez aplikáciu na smartfóne
  • Energetická efektivita: Energeticky úsporné riadenie kúrenia

Netatmo Smart Thermostat je inteligentný a výkonný termostat, ktorý vám umožňuje efektívne riadiť teplotu vo vašej domácnosti a dosiahnuť maximálnu pohodu a energetickú úsporu. Jeho moderný dizajn a pokročilé funkcie robia z neho ideálne riešenie pre inteligentné riadenie kúrenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: