Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Smart Smoke Alarm

ZADARMOZADARMO
Netatmo Smart Smoke Alarm
95,99 € / ks 79,99 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Smart Smoke Alarm je inteligentný detektor dymu, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu pred požiarmi vo vašom domove. S technológiou v reálnom čase vás upozorní na prítomnosť dymu a umožňuje vám rýchlo reagovať a chrániť váš život a majetok.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Smart Smoke Alarm je dôležitým zariadením pre bezpečnosť vášho domova. Tento inteligentný detektor dymu poskytuje spoľahlivú ochranu pred požiarmi, ktoré môžu vzniknúť vo vašom domove.

Netatmo Smart Smoke Alarm je vybavený pokročilými senzormi, ktoré v reálnom čase monitorujú prítomnosť dymu vo vzduchu. V prípade detekcie dymu okamžite spustí hlasové upozornenie a poskytne vám dôležité informácie o situácii. Tým vám umožňuje rýchlo reagovať, evakuovať sa a volať o pomoc.

Okrem hlasového upozornenia vás Netatmo Smart Smoke Alarm tiež upozorní prostredníctvom mobilnej aplikácie na vašom smartfóne. Môžete si nastaviť individuálne upozornenia a dostávať oznámenia o stave detektora aj keď ste mimo domova. Takýmto spôsobom môžete mať pod kontrolou svoj domov aj na diaľku a okamžite reagovať na prípadné nebezpečenstvo.

Netatmo Smart Smoke Alarm je tiež schopný rozoznať medzi rôznymi typmi dymu, vrátane horiaceho dreva a plastu, a poskytuje vám presné informácie o zdroji požiaru. Toto je užitočné pre rýchlejšie zistenie príčiny požiaru a určenie správneho opatrenia na jeho potlačenie.

Technické špecifikácie Netatmo Smart Smoke Alarm:

  • Detekcia: Dym
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi)
  • Kompatibilita: Mobilná aplikácia Netatmo, inteligentní asistenti

Netatmo Smart Smoke Alarm je jednoduchý na inštaláciu a používanie. Vyrobený je z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a spoľahlivú funkčnosť. Detektor je tiež vybavený dlhotrvajúcou batériou, ktorá zaručuje nepretržitú ochranu aj v prípade výpadku napájania.

Netatmo Smart Smoke Alarm je dôležitým zariadením pre bezpečnosť vášho domova, ktorý vám poskytuje včasnú a spoľahlivú ochranu pred požiarmi. S jeho inteligentnými funkciami budete mať pokoj a istotu, že váš domov je chránený pred týmito nebezpečnými situáciami.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: