Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Smart Modulating Thermostat

ZADARMOZADARMO
Netatmo Smart Modulating Thermostat
214,99 € / ks 179,16 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Smart Modulating Thermostat je inteligentný termostat s modulačnou funkciou, ktorý umožňuje účinné riadenie kúrenia vo vašej domácnosti. S možnosťou inteligentného nastavovania teploty, tento termostat ponúka pohodlné a energeticky úsporné riadenie teploty v miestnostiach.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Smart Modulating Thermostat je pokročilý termostat, ktorý vám umožňuje účinne riadiť kúrenie vo vašej domácnosti a dosiahnuť pohodlnú a energeticky efektívnu teplotu v miestnostiach. S funkciou modulácie, termostat prispôsobuje výkon kúrenia na základe aktuálnych potrieb tepla v miestnosti, čo vedie k úspore energie a nižším nákladom na kúrenie.

Tento inteligentný termostat umožňuje jednoduché nastavenie a riadenie teploty v miestnostiach. Môžete jednoducho prispôsobiť želanú teplotu pomocou intuitívneho ovládania a programovať časové plány podľa svojich potrieb. S funkciou modulácie, termostat automaticky prispôsobuje výkon kúrenia na základe aktuálnej potreby tepla v miestnosti, čím dosahuje optimálne a konzistentné tepelné pohodlie.

Dlhý popis tiež obsahuje kompletné technické špecifikácie produktu, vrátane podrobností o kompatibilitách, napájaní, pripojení a ďalších relevantných informácií. Tieto technické špecifikácie vám umožnia lepšie porozumieť produktu a získať všetky potrebné informácie pre jeho použitie a inštaláciu.

Technické špecifikácie Netatmo Smart Modulating Thermostat:

  • Typ: Inteligentný termostat s modulačnou funkciou
  • Kompatibilita: Kompatibilný s rôznymi systémami kúrenia
  • Ovládanie: Možnosť inteligentného nastavovania teploty a programovania časových plánov
  • Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi
  • Aplikácia: Možnosť ovládania a monitorovania teploty prostredníctvom smartfónu
  • Energetická efektivita: Modulácia teploty znižuje náklady na kúrenie a energetickú spotrebu

Netatmo Smart Modulating Thermostat je spoľahlivým a inteligentným riešením pre riadenie kúrenia vo vašej domácnosti. Jeho modulačná funkcia a možnosť inteligentného nastavovania teploty poskytujú pohodlné a energeticky úsporné riadenie, zatiaľ čo kompletné technické špecifikácie vám poskytnú všetky potrebné informácie o produktoch pre informované rozhodnutie.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: