Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor

ZADARMOZADARMO
Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor
118 € / ks 98,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor je zariadenie navrhnuté na monitorovanie a sledovanie kvality ovzdušia vo vašej domácnosti. Tento inteligentný monitor vám poskytuje informácie o úrovniach CO2, teplote, vlhkosti a hluku vo vnútri miestnosti, čo vám umožňuje lepšie porozumieť a optimalizovať kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

S pomocou Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitoru môžete monitorovať a sledovať úrovne CO2 vo vnútri miestnosti. Vysoké úrovne CO2 môžu negatívne ovplyvniť zdravie a pohodu, a preto je dôležité mať prehľad o týchto úrovniach vo vnútri miestnosti. Monitor tiež sleduje teplotu a vlhkosť, čo vám pomôže udržať optimálny a pohodlný klimatický prostredie.

Okrem toho, Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor tiež meria hluk vo vnútri miestnosti. Tento údaj je užitočný pri monitorovaní úrovne hluku a získavaní informácií o akustickom prostredí vo vašej domácnosti.

Technické špecifikácie:

  • Merané parametre: CO2, teplota, vlhkosť, hluk
  • Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi
  • Napájanie: Batériové napájanie (AAA batérie)
  • Kompatibilita: Smartfóny, tablety (iOS, Android)
  • Aplikácia: Netatmo Home

Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor je skvelým doplnkom pre váš domov, ktorý vám umožňuje sledovať a optimalizovať kvalitu ovzdušia vo vnútri miestnosti. S týmto monitorom môžete mať prehľad o úrovniach CO2, teplote, vlhkosti a hluku vo vnútri miestnosti a prijímať dôležité informácie o životnom prostredí vo vašej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: