Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Smart Home Weather Station

ZADARMOZADARMO
Netatmo Smart Home Weather Station
184,99 € / ks 154,16 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Smart Home Weather Station je inteligentný domáci meteorologický systém, ktorý vám poskytuje presné a aktuálne informácie o počasí vo vašej lokalite. Tento komplexný systém zahŕňa senzory na meranie teploty, vlhkosti, atmosferického tlaku a kvality ovzdušia, a umožňuje vám sledovať a monitorovať počasie prostredníctvom svojho smartfónu alebo tabletu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Smart Home Weather Station je vynikajúcim zariadením, ktoré vám umožňuje mať kontrolu nad počasím vo vašom okolí. Tento inteligentný meteorologický systém je navrhnutý tak, aby vám poskytoval presné a aktuálne informácie o teplote, vlhkosti, atmosferickom tlaku a kvalite ovzdušia vo vašej lokalite.

Systém Netatmo Smart Home Weather Station je zložený z viacerých senzorov, ktoré sa umiestňujú vo vnútri a vonku vášho domu. Vnútorný senzor monitoruje teplotu, vlhkosť a kvalitu ovzdušia vo vnútri, zatiaľ čo vonkajší senzor meria teplotu, vlhkosť a atmosferický tlak vonku. Tieto údaje sú potom zbierané a spracovávané a môžete ich sledovať a monitorovať prostredníctvom svojho smartfónu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie Netatmo Weather.

Netatmo Smart Home Weather Station vám umožňuje mať aktuálne informácie o počasí vo vašej lokalite kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete sledovať teplotu a vlhkosť vo vnútri a vonku, kontrolovať atmosferický tlak a monitorovať kvalitu ovzdušia. Systém tiež poskytuje pravidelné aktualizácie a upozornenia o zmenách počasia, čo vám umožňuje lepšie plánovať svoje aktivity a prispôsobiť sa rôznym klimatickým podmienkam.

Technické špecifikácie:

  • Senzory: Teplota, vlhkosť, atmosferický tlak, kvalita ovzdušia
  • Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi
  • Napájanie: Batériové napájanie (AA batérie)
  • Kompatibilita: Smartfóny, tablety (iOS, Android)
  • Aplikácia: Netatmo Weather

Netatmo Smart Home Weather Station je skvelým doplnkom pre váš inteligentný domov, ktorý vám umožňuje sledovať a monitorovať počasie vo vašej lokalite. S týmto systémom môžete získať dôležité informácie o teplote, vlhkosti, atmosferickom tlaku a kvalite ovzdušia a mať tak lepší prehľad o miestnych klimatických podmienkach.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: