Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Smart Home Weather Station Shield

38,86 € / ks 32,38 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Smart Home Weather Station Shield je praktický príslušenstvo pre Smart Home Weather Station, ktoré chráni vonkajší senzor pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Tento ochranný štít zabezpečuje spoľahlivú ochranu senzora a zabezpečuje presné merania aj v extrémnych podmienkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Smart Home Weather Station Shield je inteligentný ochranný štít, ktorý je určený pre vonkajší senzor Netatmo Smart Home Weather Station. Tento štít poskytuje spoľahlivú ochranu pre senzor a zabezpečuje presné merania aj v extrémnych poveternostných podmienkach.

Ochranný štít je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov, ktoré sú navrhnuté tak, aby odolali dažďu, vetru, snehu a iným nepriaznivým poveternostným podmienkam. Tento štít je navrhnutý tak, aby sa ľahko inštaloval na vonkajší senzor a chránil ho pred poveternostnými vplyvmi, ktoré by mohli ovplyvniť presnosť meraní.

Výhody použitia Netatmo Smart Home Weather Station Shield sú viacnásobné. Poskytuje spoľahlivú ochranu pre váš vonkajší senzor a zabezpečuje, že budete mať spoľahlivé a presné údaje o počasí vo vašej lokalite. Okrem toho, ochranný štít tiež predlžuje životnosť vášho senzora tým, že ho chráni pred vonkajšími faktormi.

Technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Vonkajší senzor Netatmo Smart Home Weather Station
  • Materiál: Odolné a kvalitné materiály
  • Montáž: Jednoduchá inštalácia na vonkajší senzor

Netatmo Smart Home Weather Station Shield je skvelým príslušenstvom pre váš Smart Home Weather Station, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu vášho vonkajšieho senzora a zabezpečuje presné a spoľahlivé merania aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: