Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm

ZADARMOZADARMO
Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm
95,99 € / ks 79,99 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm je inteligentný detektor oxidu uhličitého, ktorý vás ochráni pred nebezpečnými úrovňami tohto jedovatého plynu. S technológiou v reálnom čase vás upozorní na vysokú koncentráciu oxidu uhličitého vo vašom domove a umožní vám okamžite podniknúť opatrenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm je dôležitým zariadením pre bezpečnosť vášho domova. Tento inteligentný detektor oxidu uhličitého vás chráni pred nebezpečnými úrovňami tohto bezfarebného a bezvôneho plynu, ktorý môže byť smrteľne nebezpečný.

S technológiou v reálnom čase vám Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm poskytuje spoľahlivú ochranu pred oxidom uhličitým. Detektor monitoruje úroveň oxidu uhličitého vo vzduchu vo vašom domove a okamžite vás upozorní na vysoké hodnoty, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie a bezpečnosť. Rýchla a presná detekcia umožňuje okamžité podniknutie opatrení a zabezpečenie vášho domova.

Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm je inteligentný a pripojený k internetu, čo vám umožňuje mať kontrolu nad svojím domovom aj keď ste mimo neho. S pomocou mobilnej aplikácie môžete sledovať stav detektora, dostávať upozornenia a informácie o úrovniach oxidu uhličitého v reálnom čase. Môžete tiež nastaviť individuálne upozornenia a pripojenie k inteligentným asistentom pre ešte väčšiu pohodlnosť.

Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm je jednoduchý na inštaláciu a používanie. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivú funkčnosť. Detektor je tiež vybavený dlhotrvajúcou batériou, ktorá zaisťuje nepretržitú ochranu aj v prípade výpadku napájania.

Technické špecifikácie Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm:

  • Detekcia: Oxid uhličitý (CO)
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi)
  • Kompatibilita: Mobilná aplikácia Netatmo, inteligentné asistenti

Netatmo Smart Carbon Monoxide Alarm je dôležitým zariadením pre bezpečnosť vášho domova, ktorý vás ochráni pred nebezpečnými úrovňami oxidu uhličitého. S jeho inteligentnými funkciami a spoľahlivou detekciou budete mať pokoj a istotu, že váš domov je chránený pred týmto nebezpečným plynom.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: