Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Smart Alarm System with Camera

ZADARMOZADARMO
Netatmo Smart Alarm System with Camera
340 € / ks 283,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Smart Alarm System with Camera je komplexný inteligentný bezpečnostný systém, ktorý kombinuje bezpečnostné alarmy s integrovanou kamerou. Tento systém umožňuje monitorovať a chrániť váš domov prostredníctvom vysoko kvalitnej kamery, senzorov pohybu a inteligentných alarmov. S Netatmo Smart Alarm System with Camera môžete mať pokojné srdce, keď ste preč od domova.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Smart Alarm System with Camera je vynikajúcim bezpečnostným riešením pre váš domov. Tento komplexný systém kombinuje bezpečnostné alarmy so zabudovanou kamerou, čo vám poskytuje kompletnú ochranu a monitorovanie vášho domova.

Jednou z hlavných výhod Netatmo Smart Alarm System with Camera je jeho integrovaná kamera. Táto kvalitná kamera poskytuje vysokorozlíšený obraz a zvuk, čo vám umožňuje sledovať vašu domácnosť a nahrávať dôležité udalosti. Môžete si prehrávať záznamy alebo sledovať živý prenos pomocou aplikácie na smartfóne, čo vám poskytuje neustály prístup k monitorovaniu vášho domova.

Okrem kamery je systém vybavený aj senzormi pohybu, ktoré vás upozornia na akúkoľvek pohybujúcu sa aktivitu vo vašom dome. Ak sa aktivuje senzor pohybu, systém môže spustiť alarm a poslať vám upozornenie na smartfón. Týmto spôsobom môžete okamžite reagovať na potenciálne nebezpečné situácie a chrániť svoju domácnosť.

Netatmo Smart Alarm System with Camera je ďalej rozšíriteľný, čo znamená, že môžete pridávať ďalšie prvky, ako napríklad senzory dverí a okien, či ovládače. Týmto spôsobom si môžete vytvoriť úplne prispôsobený bezpečnostný systém pre svoje potreby.

Technické špecifikácie Netatmo Smart Alarm System with Camera:

  • Kompatibilita: Kompatibilný s iOS a Android zariadeniami
  • Pripojenie: Wi-Fi
  • Kamera: Vysokorozlíšená kamera s funkciami prehrávania a živého prenosu
  • Senzory: Senzory pohybu, senzory dverí a okien (rozšíriteľné)
  • Ovládanie: Aplikácia pre smartfón

Netatmo Smart Alarm System with Camera je kompletný a inteligentný bezpečnostný systém pre váš domov. S jeho pomocou môžete mať monitorovanie a ochranu svojej domácnosti pod kontrolou. Bezpečnostné alarmy, integrovaná kamera a rozšíriteľnosť systému robia z Netatmo Smart Alarm System with Camera vynikajúce riešenie pre vášu bezpečnosť a pohodlie.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: