Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Plug-In Transformer - napájací adaptér

24,90 € / ks 20,75 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Plug-In Transformer je napájací adaptér navrhnutý pre použitie s Netatmo smart zariadeniami. Tento adaptér umožňuje pohodlné a jednoduché napájanie vašich zariadení priamo zo zásuvky. Poskytuje stabilné a spoľahlivé napájanie, čím zabezpečuje optimálny výkon vašich smart zariadení.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Plug-In Transformer je skvelým príslušenstvom pre napájanie vašich Netatmo smart zariadení. Tento napájací adaptér je navrhnutý tak, aby umožňoval pohodlné a jednoduché napájanie vašich zariadení priamo zo zásuvky. Umožňuje vám zabudnúť na potrebu výmeny batérií a mať istotu, že vaše smart zariadenia budú spoľahlivo napájané.

Netatmo Plug-In Transformer poskytuje stabilné a spoľahlivé napájanie, ktoré je nevyhnutné pre optimálny výkon vašich smart zariadení. S týmto adaptérom nemusíte sa obávať výpadkov batérií a môžete si vychutnať plynulé a spoľahlivé fungovanie vašich zariadení.

Jednou z výhod Netatmo Plug-In Transformeru je jeho jednoduchá inštalácia. Stačí ho jednoducho zapojiť do zásuvky a pripojiť k vašim Netatmo smart zariadeniam. Tento adaptér je kompatibilný so širokou škálou Netatmo smart zariadení, čo znamená, že môžete napájať viacero zariadení pomocou jedného adaptéra.

Technické špecifikácie Netatmo Plug-In Transformeru:

  • Typ: Napájací adaptér
  • Kompatibilita: Netatmo smart zariadenia
  • Napájacie napätie: Závisí od požadovaného napätia zariadenia
  • Inštalácia: Plug-In (zapojenie do zásuvky)

Netatmo Plug-In Transformer je praktickým a spoľahlivým príslušenstvom pre napájanie vašich Netatmo smart zariadení. S jeho pomocou môžete mať istotu, že vaše zariadenia budú vždy spoľahlivo napájané a poskytnú vám potrebnú funkčnosť a pohodlie. Jeho jednoduchá inštalácia a kompatibilita s rôznymi Netatmo zariadeniami robia z Netatmo Plug-In Transformeru ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a spoľahlivé riešenie pre napájanie svojich smart domovov.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: