Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Additional Smart Radiator Valve

ZADARMOZADARMO
Netatmo Additional Smart Radiator Valve
88 € / ks 73,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Netatmo Additional Smart Radiator Valve je inteligentná radiátorová hlavica, ktorá umožňuje presné riadenie teploty v jednotlivých miestnostiach. Táto hlavica je kompatibilná so systémom Netatmo Smart Thermostat a umožňuje vám dosiahnuť pohodlie a úsporu energie v domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Additional Smart Radiator Valve je skvelým doplnkom pre riadenie vykurovania vo vašej domácnosti. Táto inteligentná radiátorová hlavica vám umožňuje individuálne nastaviť a regulovať teplotu v jednotlivých miestnostiach, čo vám prináša pohodlie a úsporu energie.

Systém Netatmo Additional Smart Radiator Valve je kompatibilný so systémom Netatmo Smart Thermostat, čo vám umožňuje centrálne riadiť a monitorovať teplotu vo vašej domácnosti prostredníctvom aplikácie na smartfóne. Môžete jednoducho nastavovať teplotu pre jednotlivé miestnosti podľa vašich preferencií a potrieb. Týmto spôsobom dosiahnete optimálne vykurovanie a pohodlné prostredie v celej domácnosti.

Netatmo Additional Smart Radiator Valve je tiež vybavená inteligentnými senzormi, ktoré sledujú teplotu a vlhkosť v miestnosti. Hlavnou výhodou je, že tieto hlavice sú programovateľné a umožňujú nastaviť časové rozvrhy vykurovania pre jednotlivé miestnosti. Môžete napríklad nastaviť nižšiu teplotu počas vašej neprítomnosti a vyššiu teplotu pred vaším návratom, čo prispieva k úspore energie a zlepšuje komfort.

Inštalácia Netatmo Additional Smart Radiator Valve je jednoduchá a nevyžaduje žiadne zásahy do existujúceho vykurovacieho systému. Hlavice sa jednoducho montujú na radiátory a pripájajú sa pomocou rádiového signálu k systému Netatmo Smart Thermostat. Vďaka ich kompaktnému dizajnu sa dobre hodia do rôznych interiérových priestorov.

Technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Systém Netatmo Smart Thermostat
  • Napájanie: Batériové napájanie (2 x AA batérie)
  • Teplotný rozsah: Nastaviteľný podľa potreby
  • Inštalácia: Jednoduchá inštalácia na radiátor

Netatmo Additional Smart Radiator Valve je skvelým doplnkom pre riadenie vykurovania vo vašej domácnosti. S jej pomocou dosiahnete pohodlie, úsporu energie a optimálnu teplotu v jednotlivých miestnostiach.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: