Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Netatmo Additional Smart Indoor Module

ZADARMOZADARMO
Netatmo Additional Smart Indoor Module
79 € / ks 65,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Netatmo Additional Smart Indoor Module je doplnkový modul pre inteligentné domáce prostredie, ktorý vám umožňuje rozšíriť monitorovanie vnútorných podmienok vo vašej domácnosti. Tento kompaktný a elegantný modul sa pripája k vášmu existujúcemu systému Netatmo a poskytuje vám podrobnejšie informácie o teplote, vlhkosti, CO2 hladine a zvuku vo vnútri vášho domu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Netatmo Additional Smart Indoor Module je inteligentný doplnkový modul, ktorý vám umožňuje mať ešte väčší prehľad o vnútorných podmienkach vo vašej domácnosti. Tento modul je navrhnutý tak, aby sa pripájal k vášmu existujúcemu systému Netatmo a poskytoval vám podrobnejšie informácie o teplote, vlhkosti, CO2 hladine a zvuku vo vnútri vášho domu.

S pomocou Netatmo Additional Smart Indoor Module môžete získať presné údaje o vnútornej teplote a vlhkosti vo vašej domácnosti, čo vám umožňuje lepšie regulovať a prispôsobiť klimatické podmienky v jednotlivých miestnostiach. Modul tiež meria hladinu CO2 vo vzduchu, čo vám pomáha monitorovať kvalitu ovzdušia a prispieva k zdravému a pohodlnému životnému prostrediu.

Jednou z výhod Netatmo Additional Smart Indoor Module je aj monitorovanie zvukového prostredia vo vašom dome. Modul dokáže zaznamenávať a analyzovať úrovne hluku, čo vám umožňuje sledovať a optimalizovať akustické podmienky v rôznych miestnostiach.

Technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Systém Netatmo
  • Merané parametre: Teplota, vlhkosť, CO2 hladina, zvukový tlak
  • Pripojenie: Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi
  • Napájanie: Batériové napájanie (AAA batérie)
  • Rozsah merania: Teplota (0-50 °C), vlhkosť (0-100%), CO2 hladina (0-5000 ppm), zvukový tlak (0-100 dB)

Netatmo Additional Smart Indoor Module je skvelým doplnkom pre váš inteligentný domov, ktorý vám umožňuje rozšíriť monitorovanie vnútorných podmienok a získavať dôležité údaje o teplote, vlhkosti, CO2 hladine a zvuku vo vnútri vašej domácnosti. S týmto modulom môžete lepšie regulovať a prispôsobiť klimatické podmienky v jednotlivých miestnostiach a vytvárať tak zdravé a pohodlné prostredie pre vás a vašu rodinu.

Dodatočné parametre

Kategória: Netatmo
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: