Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nástenný ovládač scén - FIBARO Walli Controller (FGWCEU-201-1)

55,90 € / ks 46,58 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nástenný ovládač scén FIBARO Walli Controller (FGWCEU-201-1) je inteligentné zariadenie, ktoré umožňuje ovládať a aktivovať rôzne scény vo vašom inteligentnom dome.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástenný ovládač scén FIBARO Walli Controller (FGWCEU-201-1) je výkonným a elegantným zariadením, ktoré vám umožňuje pohodlne ovládať a aktivovať rôzne scény vo vašom inteligentnom dome. Tento ovládač je navrhnutý tak, aby sa jednoducho inštaloval na stenu a dodal vašej domácnosti moderný a sofistikovaný vzhľad.

S pomocou nástenného ovládača scén môžete ovládať osvetlenie, záclony, žalúzie, termostaty a ďalšie inteligentné zariadenia vo vašej domácnosti. Máte možnosť aktivovať predvolené scény, prispôsobiť si tlačidlá a ich funkcie podľa vašich preferencií. Ovládač je vybavený farebným dotykovým displejom, na ktorom môžete vidieť aktuálny stav a nastavenia scén.

Inštalácia nástenného ovládača scén FIBARO Walli Controller je jednoduchá a vyžaduje len pripojenie k elektrickej sieti. Komunikuje prostredníctvom bezdrôtovej technológie Z-Wave, čo umožňuje integráciu s ďalšími zariadeniami a systémami inteligentného domu.

FIBARO Walli Controller je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť. Jeho elegantný dizajn a dotykový displej pridajú vašej domácnosti štýlový vzhľad.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Dotykový displej: Áno
  • Napájanie: Elektrická sieť

Nástenný ovládač scén FIBARO Walli Controller (FGWCEU-201-1) je ideálnym doplnkom pre váš inteligentný dom, ktorý vám umožní pohodlné ovládanie a aktiváciu scén podľa vašich potrieb a preferencií.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: