Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit (4 Panels)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit (4 Panels)
103 € / ks 85,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit je kompletným balíkom obsahujúcim 4 trojuholníkové svetelné panely. Tento Starter Kit vám umožňuje začať svoju kreatívnu cestu s Nanoleaf Shapes Triangles svetelným systémom a vytvárať pôsobivé a jedinečné osvetlenie vo vašom interiéri.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit je ideálnym spôsobom, ako začať s Nanoleaf Shapes Triangles svetelným systémom. Tento balík obsahuje 4 trojuholníkové svetelné panely, ktoré vám umožňujú vytvárať jedinečné a pôsobivé osvetlenie vo vašom interiéri.

Trojuholníkové svetelné panely Nanoleaf Shapes Triangles sú moderné a štýlové, a umožňujú vám vytvárať rôznorodé osvetlenie. S ich jedinečným tvarom môžete vytvoriť rôzne geometrické vzory, prelínať farby a vytvárať fascinujúce svetelné efekty vo vašej miestnosti.

Svetelné panely Nanoleaf Shapes Triangles ponúkajú bohatú paletu farebných efektov a animácií, ktoré môžete jednoducho nastaviť pomocou aplikácie Nanoleaf. Môžete si vytvoriť vlastné scény, synchronizovať osvetlenie s hudbou a ovládať ho pomocou inteligentných asistentov.

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit obsahuje všetko, čo potrebujete na jednoduchú inštaláciu a spustenie osvetlenia. Sada obsahuje 4 trojuholníkové svetelné panely, ktoré môžete jednoducho umiestniť na stenu alebo iný povrch a vytvoriť tak vlastný unikátny dizajn.

Technické špecifikácie Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit:

  • Obsah: Sada 4 trojuholníkových svetelných panelov
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit vám umožní začať svoju kreatívnu cestu s Nanoleaf Shapes Triangles svetelným systémom a vytvárať pôsobivé a jedinečné osvetlenie vo vašom interiéri, ktoré dodá vášmu priestoru štýlový a moderný vzhľad.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: