Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit (15 Panels)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit (15 Panels)
309 € / ks 257,50 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit je kompletným balíkom obsahujúcim 15 trojuholníkových svetelných panelov. Tento Starter Kit vám umožňuje začať svoju kreatívnu cestu s Nanoleaf Shapes Triangles svetelným systémom a vytvárať jedinečné a pôsobivé osvetlenie vo vašom interiéri.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit je skvelým spôsobom, ako začať s Nanoleaf Shapes Triangles svetelným systémom. Tento balík obsahuje 15 trojuholníkových svetelných panelov, ktoré vám umožňujú vytvárať jedinečné a pôsobivé osvetlenie vo vašom interiéri.

Trojuholníkové svetelné panely Nanoleaf Shapes Triangles sú moderné, elegantné a dizajnovo výnimočné. Ich unikátny tvar a možnosť kombinovať ich rôznymi spôsobmi vám poskytujú obrovskú kreatívnu slobodu pri tvorbe osvetlenia. Môžete ich usporiadať do geometrických vzorov, experimentovať s farebnými kombináciami a vytvárať tak pôsobivé a jedinečné osvetlenie.

Svetelné panely Nanoleaf Shapes Triangles ponúkajú širokú škálu farebných efektov, prechodov a animácií, ktoré môžete ľahko nastaviť pomocou aplikácie Nanoleaf. Môžete si vytvoriť vlastné scény, synchronizovať osvetlenie s hudbou a ovládať ho pomocou inteligentných asistentov.

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit obsahuje všetko, čo potrebujete na jednoduchú inštaláciu a spustenie osvetlenia. Sada obsahuje 15 trojuholníkových svetelných panelov, ktoré môžete jednoducho umiestniť na stenu alebo iný povrch a pomocou aplikácie Nanoleaf ich ovládať a prispôsobiť svojim preferenciám.

Technické špecifikácie Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit:

  • Obsah: Sada 15 trojuholníkových svetelných panelov
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit vám umožní začať svoju kreatívnu cestu s Nanoleaf Shapes Triangles svetelným systémom a vytvoriť jedinečné a pôsobivé osvetlenie vo vašom interiéri, ktoré bude ohromovať každého návštevníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: