Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Shapes Triangles Expansion Pack (3 Panels)

63 € / ks 52,50 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Shapes Triangles Expansion Pack je sadou 3 trojuholníkových svetelných panelov, ktoré umožňujú rozšíriť váš Nanoleaf Shapes Triangles svetelný systém. Tieto trojuholníkové panely sú štýlové a moderné, a poskytujú vám možnosť vytvárať pôsobivé a kreatívne osvetlenie vo vašom interiéri.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Shapes Triangles Expansion Pack je ideálnym spôsobom, ako rozšíriť váš Nanoleaf Shapes Triangles svetelný systém. Tento balíček obsahuje 3 trojuholníkové svetelné panely, ktoré vám umožňujú vytvárať jedinečné a pôsobivé osvetlenie vo vašom interiéri.

Trojuholníkové panely Nanoleaf Shapes Triangles sú štýlové, moderné a dizajnovo výnimočné. Ich unikátny tvar a možnosť kombinovať ich rôznymi spôsobmi vám poskytujú obrovskú kreatívnu slobodu pri tvorbe osvetlenia. Môžete ich usporiadať do rôznych geometrických vzorov, vytvoriť viacvrstvové kompozície alebo vytvoriť vlastné originálne tvary.

Svetelné panely Nanoleaf Shapes Triangles ponúkajú bohaté farebné efekty, prechody a animácie, ktoré môžete ľahko nastaviť pomocou aplikácie Nanoleaf. Môžete si vytvoriť vlastné svetelné scény, synchronizovať osvetlenie s hudbou a ovládať ho pomocou inteligentných asistentov.

Rozšírením vášho Nanoleaf Shapes Triangles svetelného systému s týmto Expansion Packom získate ešte väčšiu kreatívnu slobodu a možnosti pri tvorbe osvetlenia vo svojom interiéri. Môžete kombinovať rôzne tvary a veľkosti panelov, experimentovať s farebnými kombináciami a vytvoriť tak úplne nový a fascinujúci osvetľovací efekt.

Technické špecifikácie Nanoleaf Shapes Triangles Expansion Pack:

  • Obsah: Sada 3 trojuholníkových svetelných panelov
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Shapes Triangles Expansion Pack vám poskytuje ďalšie možnosti a kreatívne nápady pre váš Nanoleaf Shapes Triangles svetelný systém. Budete schopní vytvoriť úchvatné a jedinečné osvetlenie, ktoré bude pôsobiť ako umelecký kúsok vo vášej miestnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: