Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit Mini (5 Panels)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit Mini (5 Panels)
125 € / ks 104,17 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit Mini je kompaktným balíkom obsahujúcim 5 hexagonálnych svetelných panelov. Tieto hexagonálne panely vám umožňujú vytvoriť pôsobivé osvetlenie vo vašom interiéri a priniesť do neho jedinečný a moderný vzhľad. Tento Starter Kit Mini je ideálny pre menšie priestory alebo tých, ktorí chcú začať s Nanoleaf Shapes Hexagons svetelným systémom na menšej úrovni.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit Mini je skvelým spôsobom, ako začať s Nanoleaf Shapes Hexagons svetelným systémom v menšom rozsahu. Tento balíček obsahuje 5 hexagonálnych svetelných panelov, ktoré vám umožňujú vytvoriť pôsobivé a kreatívne osvetlenie vo vašom interiéri.

Hexagonálne svetelné panely Nanoleaf Shapes Hexagons majú unikátny tvar, ktorý vytvára štýlové a moderné osvetlenie. S týmito panelmi môžete vytvárať rôzne vzory, tvary a efekty, a tak prispôsobiť osvetlenie presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Svetelné panely sa jednoducho inštalujú na stenu alebo iný povrch a môžu byť ovládané pomocou aplikácie Nanoleaf. Môžete nastaviť preferované farby, efekty a scenérie pre vaše osvetlenie, synchronizovať ho s hudbou a dokonca ovládať hlasom pomocou inteligentných asistentov.

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit Mini je ideálny pre tých, ktorí chcú začať s Nanoleaf Shapes Hexagons svetelným systémom na menšej úrovni. Balíček obsahuje všetko, čo potrebujete na rýchlu a jednoduchú inštaláciu a spustenie osvetlenia v menšom rozsahu.

Technické špecifikácie Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit Mini:

  • Obsah: Sada 5 hexagonálnych svetelných panelov
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit Mini vám umožní začať s Nanoleaf Shapes Hexagons svetelným systémom na menšej úrovni a vytvoriť si úchvatné osvetlenie, ktoré bude oživovať a zdôrazňovať vaše interiérové priestory.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: