Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit (9 Panels)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit (9 Panels)
211 € / ks 175,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit je úplným balíkom, ktorý obsahuje 9 hexagonálnych svetelných panelov. Tieto hexagonálne panely vám umožňujú vytvoriť jedinečné a pôsobivé osvetlenie vo vašom interiéri, a to vďaka ich unikátnemu tvaru a možnosti vytvárať rôzne vzory a efekty. Tento Starter Kit je ideálny pre začiatočníkov, ktorí chcú zažiť zážitok z Nanoleaf Shapes Hexagons svetelného systému.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit je skvelým spôsobom, ako začať s Nanoleaf Shapes Hexagons svetelným systémom. Tento balíček obsahuje 9 hexagonálnych svetelných panelov, ktoré vám umožňujú vytvoriť jedinečné a pôsobivé osvetlenie vo vašom interiéri.

Hexagonálne svetelné panely Nanoleaf Shapes Hexagons sú navrhnuté tak, aby vytvárali jedinečné a elegantné svetelné kompozície. Ich unikátny tvar a schopnosť vytvárať rôzne vzory a efekty vám poskytujú obrovskú flexibilitu pri tvorbe osvetlenia, a to vďaka ich jednoduchému spojovaciemu systému.

Svetelné panely môžete jednoducho inštalovať na stenu alebo iný povrch pomocou priloženého montážneho materiálu. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu a inteligentnému ovládaniu cez aplikáciu Nanoleaf môžete jednoducho nastaviť preferované farby, efekty a scenérie pre vaše osvetlenie. Synchronizácia s hudbou a ovládanie hlasom sú tiež možnosti, ktoré vám ponúka tento svetelný systém.

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit je ideálny pre začiatočníkov, ktorí chcú zažiť zážitok z Nanoleaf Shapes Hexagons svetelného systému a vytvoriť si vlastné jedinečné osvetlenie. Balíček obsahuje všetko, čo potrebujete na rýchlu a jednoduchú inštaláciu a spustenie osvetlenia.

Technické špecifikácie Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit:

  • Obsah: Sada 9 hexagonálnych svetelných panelov
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit je skvelým spôsobom, ako začať s Nanoleaf Shapes Hexagons svetelným systémom a vytvoriť si vlastné úchvatné osvetlenie, ktoré bude dodávať vášmu interiéri jedinečný vzhľad a atmosféru.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: