Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Shapes Hexagons Expansion Pack (3 Panels)

64,99 € / ks 54,16 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Shapes Hexagons Expansion Pack je sadou 3 svetelných panelov, ktoré vám umožňujú rozšíriť váš Nanoleaf Shapes Hexagons svetelný systém. Tieto hexagonálne panely vytvárajú nádherné svetelné kompozície a efekty, a poskytujú vám možnosť vytvárať jedinečné a pôsobivé osvetlenie vo vašom interiéri.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Shapes Hexagons Expansion Pack je skvelou možnosťou pre rozšírenie vášho Nanoleaf Shapes Hexagons svetelného systému. Tento balíček obsahuje 3 hexagonálne svetelné panely, ktoré sa jednoducho pripájajú a umožňujú vám vytvárať pôsobivé a kreatívne osvetlenie.

Hexagonálne panely Nanoleaf Shapes Hexagons sú navrhnuté tak, aby vytvárali jedinečné a elegantné svetelné kompozície. Môžete ich usporiadať do rôznych tvarov a vzorov podľa svojich predstáv a vytvoriť tak svetelný dizajn, ktorý bude pôsobiť ako umelecký kúsok vo vašej miestnosti.

Svetelné panely Nanoleaf Shapes Hexagons ponúkajú širokú škálu farebných efektov, prechodov a animácií, ktoré môžete ľahko nastaviť pomocou aplikácie Nanoleaf. Synchronizujte svoje osvetlenie s hudbou, vytvorte si vlastné svetelné programy a prispôsobte si ich podľa svojej nálady a preferencií.

Rozšírením vášho Nanoleaf Shapes Hexagons svetelného systému s týmto Expansion Packom získate ešte väčšiu kreatívnu slobodu a možnosti pri tvorbe osvetlenia vo svojom interiéri. Môžete kombinovať rôzne tvary a veľkosti panelov, vytvoriť viacvrstvové vzory a vytvoriť tak úplne nový a fascinujúci osvetľovací efekt.

Technické špecifikácie Nanoleaf Shapes Hexagons Expansion Pack:

  • Obsah: Sada 3 hexagonálnych svetelných panelov
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Shapes Hexagons Expansion Pack vám umožní rozšíriť váš Nanoleaf Shapes Hexagons svetelný systém a vytvoriť tak jedinečné a pôsobivé osvetlenie, ktoré bude ohromovať vášich návštevníkov a dodá vášmu interiéri úplne nový rozmer.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: