Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Lines Starter Kit (9 Lines)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Lines Starter Kit (9 Lines)
199 € / ks 165,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Lines Starter Kit je skvelou voľbou pre začiatok s Nanoleaf Lines svetelným panelom. Tento štartovací balíček obsahuje 9 svetelných liniek, ktoré vám umožnia vytvoriť pôsobivé svetelné kompozície a efekty vo vašom interiéri. S inteligentným ovládaním a možnosťou prispôsobenia osvetlenia podľa svojich predstáv, táto sada vám poskytuje všetko, čo potrebujete na úžasné osvetlenie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Lines Starter Kit je skvelým spôsobom, ako začať s Nanoleaf Lines svetelným panelom. Tento štartovací balíček obsahuje 9 svetelných liniek, ktoré sa jednoducho pripájajú a tvoria unikátne osvetlenie podľa vášho vkusu.

Svetelné panely Nanoleaf Lines vám umožňujú vytvárať nádherné a inšpiratívne svetelné kompozície. Môžete si nastaviť rôzne farebné efekty, prechody a animácie, a tak vytvoriť dokonalú atmosféru vo svojom interiéri.

S aplikáciou Nanoleaf a podporou inteligentných asistentov môžete jednoducho ovládať svoje svetelné panely a nastaviť si preferované svetelné scény. Môžete ich synchronizovať s hudbou, nastaviť časovače a vytvoriť si vlastné nastavenia, aby ste dosiahli presne tú atmosféru, ktorú si želáte.

Nanoleaf Lines Starter Kit je tiež veľmi flexibilný pri umiestňovaní. Môžete ich umiestniť na steny, nábytok alebo iné povrchy podľa svojich predstáv, a tak vytvoriť jedinečné a osobné osvetlenie vo svojom domácom prostredí.

Technické špecifikácie Nanoleaf Lines Starter Kit:

  • Typ: Štartovací balíček s 9 svetelnými linkami pre Nanoleaf Lines svetelný panel
  • Obsah: Svetelné linky
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Lines Starter Kit je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú začať svoju kreatívnu cestu s Nanoleaf Lines svetelným panelom. S touto sadou môžete vytvárať úžasné svetelné kompozície a efekty, ktoré dodajú vášmu interiéru jedinečný a pôsobivý vzhľad.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: