Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Lines Starter Kit (15 Lines)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Lines Starter Kit (15 Lines)
295 € / ks 245,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Lines Starter Kit je úžasným spôsobom, ako začať s Nanoleaf Lines svetelným panelom. Tento štartovací balíček obsahuje 15 svetelných liniek, ktoré vám umožnia vytvárať nádherné svetelné kompozície a efekty vo vašom domácom prostredí. S inteligentným ovládaním a možnosťou prispôsobenia osvetlenia podľa svojich predstáv, táto sada vám otvára cestu k úžasnému svetelnému zážitku.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Lines Starter Kit je skvelým spôsobom, ako vytvoriť ohromujúce svetelné scény vo vašej domácnosti. Tento štartovací balíček obsahuje 15 svetelných liniek, ktoré sa jednoducho pripájajú a tvoria flexibilné osvetlenie podľa vášho vkusu.

Svetelné panely Nanoleaf Lines vám umožňujú vytvárať jedinečné svetelné kompozície, farebné prechody a animácie. Môžete si nastaviť rôzne scenérie, prispôsobiť si farby a jas podľa nálady a vytvoriť tak úžasnú atmosféru vo vašom interiéri.

S pomocou aplikácie Nanoleaf a podpory inteligentných asistentov môžete ľahko ovládať svoje svetelné panely a nastaviť si preferované svetelné efekty. Môžete ich synchronizovať s hudbou, nastaviť časovače, ovládať ich hlasom a ovládať ich aj z diaľky prostredníctvom aplikácie.

Nanoleaf Lines Starter Kit ponúka aj flexibilitu v umiestnení osvetlenia. Môžete ich umiestniť na steny, nábytok alebo iné povrchy podľa svojich predstáv a vytvoriť tak originálne a kreatívne osvetlenie.

Technické špecifikácie Nanoleaf Lines Starter Kit:

  • Typ: Štartovací balíček s 15 svetelnými linkami pre Nanoleaf Lines svetelný panel
  • Obsah: Svetelné linky
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Lines Starter Kit je dokonalým spôsobom, ako začať svoju cestu s Nanoleaf Lines svetelným panelom. S touto sadou môžete vytvárať úžasné svetelné kompozície a efekty vo vašom domácom prostredí a priniesť tak jedinečnú a dynamickú atmosféru do vášho interiéru.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: