Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Lines Expansion Pack (3 Lines)

57,79 € / ks 48,16 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Lines Expansion Pack je rozšírením pre Nanoleaf Lines svetelný panel, ktoré vám umožňuje pridať ďalšie 3 svetelné linky a rozšíriť tak svoje osvetlenie. Toto rozšírenie vám poskytuje viac možností pri vytváraní unikátnych svetelných kompozícií a efektov vo vašom domácom prostredí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Krátky popis: Nanoleaf Lines Expansion Pack je rozšírením pre Nanoleaf Lines svetelný panel, ktoré vám umožňuje pridať ďalšie 3 svetelné linky a rozšíriť tak svoje osvetlenie. Toto rozšírenie vám poskytuje viac možností pri vytváraní unikátnych svetelných kompozícií a efektov vo vašom domácom prostredí.

Dlhý popis: Nanoleaf Lines Expansion Pack je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí už majú Nanoleaf Lines svetelný panel a chcú pridať viac svetelných liniek a flexibilnejšie osvetlenie. Toto rozšírenie obsahuje 3 svetelné linky, ktoré sa jednoducho pripájajú k existujúcim panelom.

Inštalácia je jednoduchá a intuitívna. Stačí pripojiť rozšírenie k vášmu existujúcemu osvetleniu pomocou konektorov a magnetického spojenia. Týmto spôsobom môžete ľahko prispôsobiť svoje osvetlenie podľa svojich predstáv a vytvárať unikátne svetelné kompozície vo vašom interiéri.

Svetelné panely Nanoleaf Lines poskytujú vysokokvalitné a jasné LED osvetlenie s možnosťou nastavenia rôznych farieb a svetelných efektov. Môžete si vytvárať rôzne scenérie, farebné prechody a animácie, aby ste vytvorili tú správnu atmosféru vo vašom dome.

Rozšírenie vám tiež poskytuje flexibilitu pri umiestňovaní osvetlenia. Môžete ho ľahko prispôsobiť rôznym priestorom a povrchom, či už ide o steny, nábytok alebo iné predmety. Týmto spôsobom môžete vytvoriť personalizované a kreatívne osvetlenie vo vašom domácom prostredí.

Technické špecifikácie Nanoleaf Lines Expansion Pack:

  • Typ: Rozšírenie o 3 svetelné linky pre Nanoleaf Lines svetelný panel
  • Obsah: Svetelné linky
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Lines Expansion Pack je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú pridať viac svetelných liniek a rozšíriť svoje osvetlenie. S týmto rozšírením môžete vytvárať ešte viac kreatívnych a atraktívnych svetelných kompozícií vo vašom domácom prostredí a vytvoriť tak jedinečnú atmosféru a náladu v každej miestnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: