Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit, 2m

52,99 € / ks 44,16 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit je kompletný set obsahujúci 2 metre svetelných pásov Nanoleaf Essentials Light Strips. Tento kit vám poskytuje všetko potrebné na začatie vašej cesty k interaktívnemu a farebnému osvetleniu vo vašom dome.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit je skvelým spôsobom, ako vytvoriť zábavné a interaktívne osvetlenie vo vašom domácom prostredí. Tento kompletný set obsahuje 2 metre svetelných pásov Nanoleaf Essentials Light Strips, ktoré sú jednoduché na inštaláciu a umožňujú vytváranie rôznych farebných efektov a vzorov.

Svetelné pásky Nanoleaf Essentials Light Strips sú vybavené vysokokvalitnými LED diódami, ktoré poskytujú jasné a žiarivé osvetlenie. S aplikáciou Nanoleaf môžete jednoducho ovládať a nastaviť farby, jas, efekty a animácie svojho osvetlenia podľa svojich predstáv.

Inštalácia je jednoduchá a rýchla. Stačí pripojiť svetelné pásky k zdroju napájania a pomocou samolepiacej zadnej strany ich umiestniť na želané miesto vo vašom dome. Môžete ich prispôsobiť rôznym povrchom a tvarom, čo vám dáva kreatívnu slobodu pri vytváraní vlastných svetelných kompozícií.

Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit je tiež kompatibilný s inteligentnými asistentmi, ako je napríklad Apple HomeKit, Amazon Alexa alebo Google Assistant. To vám umožňuje ovládať osvetlenie hlasom a integrovať ho do svojho smart domu.

Technické špecifikácie Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit:

  • Typ: Starter kit s 2 metrami svetelných pásov Nanoleaf Essentials Light Strips
  • Obsah: Svetelné pásky, zdroj napájania, pripojovacie káble
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit je ideálnym spôsobom, ako začať s interaktívnym a farebným osvetlením vo vašom dome. S týmto setom môžete vytvoriť zaujímavé svetelné efekty, zdôrazniť priestor a vytvoriť osobitú atmosféru podľa vašich predstáv.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: