Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Essentials Light Strips Expansion, 1m

24,10 € / ks 20,08 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Essentials Light Strips Expansion je rozšírenie o 1 meter pre Nanoleaf Essentials Light Strips, ktoré vám umožňuje pridať ďalšiu dĺžku a flexibilitu k vášmu existujúcemu osvetleniu. Toto rozšírenie je jednoduché na inštaláciu a poskytuje vám možnosť vytvárať ešte kreatívnejšie osvetlenie vo vašom domácom prostredí.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Essentials Light Strips Expansion je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí majú Nanoleaf Essentials Light Strips a chcú pridať ďalšiu dĺžku k svojmu osvetleniu. Toto rozšírenie obsahuje 1 meter svetelných pásov, ktoré sa jednoducho pripájajú k existujúcim Light Strips.

Inštalácia je jednoduchá a intuitívna. Stačí pripojiť rozšírenie k vášmu existujúcemu osvetleniu pomocou konektorov a magnetického spojenia. Týmto spôsobom môžete ľahko prispôsobiť dĺžku osvetlenia podľa vašich potrieb a vytvoriť si unikátne svetelné kompozície vo vašom interiéri.

Svetelné pásy Nanoleaf Essentials Light Strips poskytujú vysokokvalitné a jasné LED osvetlenie s možnosťou nastavenia rôznych farieb a svetelných efektov. Môžete si vytvárať rôzne scenérie, farebné prechody a animácie, aby ste vytvorili tú správnu atmosféru vo vašom dome.

Rozšírenie vám tiež poskytuje flexibilitu pri umiestňovaní osvetlenia. Môžete ho ľahko prispôsobiť rôznym priestorom a povrchom, či už ide o steny, nábytok alebo iné predmety. Týmto spôsobom môžete vytvoriť personalizované a kreatívne osvetlenie vo vašom domácom prostredí.

Technické špecifikácie Nanoleaf Essentials Light Strips Expansion:

  • Typ: Rozšírenie o 1 meter pre Nanoleaf Essentials Light Strips
  • Obsah: Svetelné pásky
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Essentials Light Strips Expansion je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú pridať ďalšiu dĺžku a flexibilitu k svojmu Nanoleaf Essentials Light Strips osvetleniu. S týmto rozšírením môžete vytvoriť ešte viac kreatívnych a atraktívnych osvetlených kompozícií vo vašom domácom prostredí.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: