Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Elements Hexagons Starter Kit (7 Panels)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Elements Hexagons Starter Kit (7 Panels)
221,99 € / ks 184,99 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Elements Hexagons Starter Kit je kompletný set obsahujúci 7 svetelných panelov Hexagons, ktoré vytvárajú jedinečné a interaktívne osvetlenie. Tento kit zahŕňa aj ovládač a základnú jednotku, čo vám umožňuje jednoduchú inštaláciu a ovládanie vášho osvetlenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Elements Hexagons Starter Kit je kompletný set, ktorý vám umožňuje zažiť unikátne a inovatívne svetelné osvetlenie vo vašom dome. Tento kit obsahuje 7 svetelných panelov Hexagons, ktoré sú jednoduché na inštaláciu a umožňujú vytvárať rôzne vzory, farebné efekty a osvetlenie podľa vašich predstáv.

Svetelné panely Hexagons majú moderný a štýlový dizajn, ktorý dodáva vášmu interiéru eleganciu a jedinečný vzhľad. Každý panel je vybavený vlastnými LED diódami, ktoré môžete individuálne ovládať a nastaviť podľa svojich preferencií.

Súčasťou tohto starter kitu je aj ovládač, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie a nastavovanie osvetlenia. S ovládačom môžete meniť farby, efekty a jas svetelných panelov a vytvárať tak atmosféru, ktorá sa prispôsobí vašim náladám a potrebám.

Základná jednotka poskytuje spojenie medzi panelmi a ovládačom a zabezpečuje spoľahlivý a stabilný chod systému. S pomocou základnej jednotky môžete tiež synchronizovať osvetlenie s hudbou alebo inými zvukovými efektmi, čo vytvára zábavné a interaktívne osvetlenie.

Technické špecifikácie Nanoleaf Elements Hexagons Starter Kit:

  • Typ: Starter kit s 7 svetelnými panelmi Hexagons
  • Obsah: Svetelné panely, ovládač, základná jednotka
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Elements Hexagons Starter Kit je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú začať svoju cestu s Nanoleaf svetelným systémom. S týmto kompletným setom môžete vytvoriť pôsobivé a inovatívne osvetlenie, ktoré prinesie novú dimenziu do vášho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: