Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Elements Hexagons Expansion Pack (3 Panels)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Elements Hexagons Expansion Pack (3 Panels)
73,99 € / ks 61,66 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Elements Hexagons Expansion Pack je sada obsahujúca 3 svetelné panely Hexagons, ktoré umožňujú rozšíriť váš existujúci Nanoleaf Elements Hexagons svetelný systém. Tento expansion pack vám poskytuje možnosť pridať ďalšie panely a vytvoriť tak ešte väčšie a úchvatné svetelné vzory vo vašom priestore.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Elements Hexagons Expansion Pack je skvelým doplnkom pre tých, ktorí chcú rozšíriť svoj Nanoleaf Elements Hexagons svetelný systém a vytvoriť ešte viac interaktívneho a esteticky príjemného osvetlenia. Tento expansion pack obsahuje 3 svetelné panely Hexagons, ktoré sa jednoducho pripájajú k existujúcim panelom pomocou magnetického spojenia.

Svetelné panely Hexagons majú elegantný dizajn, ktorý sa inšpiruje prírodou a vytvára jedinečnú atmosféru vo vašom dome alebo kancelárii. Vďaka svojej hexagonálnej forme môžete vytvoriť rôzne geometrické vzory a tvary, a tým si prispôsobiť osvetlenie podľa svojich predstáv.

Expansion pack vám poskytuje ďalšie možnosti a flexibilitu pri vytváraní svetelných vzorov. Môžete experimentovať s farebnými efektmi, jasom a animáciami, a tak vytvoriť unikátne scenérie a nálady vo vašom interiéri. Systém je tiež kompatibilný s inteligentnými asistentmi, čo vám umožňuje ovládať osvetlenie hlasom.

Inštalácia je jednoduchá a intuitívna. Stačí pripojiť nové panely k existujúcim panelom pomocou magnetického spojenia a konfigurovať ich prostredníctvom Nanoleaf aplikácie. Panelom môžete prideliť jedinečné vzory, efekty a animácie, a vytvoriť tak osobitú atmosféru vo vašom priestore.

Technické špecifikácie Nanoleaf Elements Hexagons Expansion Pack:

  • Typ: Expansion pack s 3 svetelnými panelmi Hexagons
  • Kompatibilita: Nanoleaf Elements Hexagons svetelný systém

Nanoleaf Elements Hexagons Expansion Pack vám umožňuje ďalej rozvíjať váš Nanoleaf Elements Hexagons svetelný systém a vytvoriť si unikátne a atraktívne svetelné vzory vo vašom dome alebo kancelárii. S touto sadou svetelných panelov môžete ľahko pridať ďalšie dimenzie a vizuálne efekty do vášho svetelného dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: