Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Canvas Smarter Kit (9 Light Squares)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Canvas Smarter Kit (9 Light Squares)
196 € / ks 163,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Canvas Smarter Kit je komplexný set obsahujúci 9 svetelných panelov Light Squares, ktoré vytvárajú interaktívne a farebné osvetlenie. Tento kit zahŕňa aj ovládač a základnú jednotku, čo vám umožňuje jednoduchú inštaláciu a ovládanie vášho osvetlenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Canvas Smarter Kit je kompletný set, ktorý zahŕňa všetko, čo potrebujete na vytvorenie jedinečného a interaktívneho osvetlenia vo vašom dome. Tento kit obsahuje 9 svetelných panelov Light Squares, ktoré sú jednoduché na inštaláciu a umožňujú vytvárať rôzne vzory, farebné efekty a osvetlenie podľa vašich predstáv.

Svetelné panely Light Squares majú štýlový a minimalistický dizajn, ktorý sa dokonale hodí do každého interiéru. Môžete ich umiestniť na stenu, tvoriť z nich geometrické vzory alebo inštalovať podľa vlastného uváženia. Každý panel je vybavený vlastným LED osvetlením, ktoré je možné individuálne ovládať a nastaviť.

Základná jednotka a ovládač poskytujú jednoduché ovládanie osvetlenia. S ovládačom môžete meniť farby, efekty a jas svetelných panelov a vytvárať tak jedinečné atmosféry vo vašom priestore. Základná jednotka zabezpečuje spojenie medzi panelmi a ovládačom a zabezpečuje stabilné a spoľahlivé fungovanie systému.

Nanoleaf Canvas Smarter Kit je kompatibilný s inteligentnými asistentmi, čo vám umožňuje ovládať osvetlenie hlasom. Môžete tiež synchronizovať osvetlenie s hudbou alebo inými zvukovými efektmi, čo vytvára zábavné a interaktívne osvetlenie.

Technické špecifikácie Nanoleaf Canvas Smarter Kit:

  • Typ: Kompletný set s 9 svetelnými panelmi Light Squares
  • Obsah: Svetelné panely, ovládač, základná jednotka
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi, Bluetooth)
  • Kompatibilita: Aplikácia Nanoleaf, inteligentní asistenti

Nanoleaf Canvas Smarter Kit je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú vytvoriť jedinečné a interaktívne osvetlenie vo svojom dome. S týmto setom svetelných panelov, ovládača a základnej jednotky môžete vytvoriť štýlové vzory, farebné efekty a prispôsobiť si osvetlenie podľa svojich predstáv. Vaša izba sa stane dynamickým a zábavným miestom plným kreativity a osobnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: