Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Canvas Screw Mount Kit (25 Pieces)

55,60 € / ks 46,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Canvas Screw Mount Kit je sada obsahujúca 25 kusov skrutiek a hmoždín, ktoré umožňujú bezpečné a stabilné upevnenie svetelných panelov Nanoleaf Canvas na stenu. Tento montážny kit je ideálnym doplnkom pre pevnú inštaláciu vašich svetelných panelov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Canvas Screw Mount Kit je praktická sada obsahujúca 25 kusov skrutiek a hmoždín, ktoré sú určené na pevné upevnenie svetelných panelov Nanoleaf Canvas na stenu. Tento montážny kit je navrhnutý tak, aby poskytoval bezpečné a stabilné uchytenie panelov, čím zabezpečuje ich spoľahlivú inštaláciu.

Sada obsahuje dostatočný počet skrutiek a hmoždín na upevnenie väčšieho počtu svetelných panelov. Skrutky sú vyrobené z kvalitného materiálu a majú dostatočnú pevnosť, aby držali panely pevne na mieste. Hmoždinky zase zabezpečujú stabilnú fixáciu skrutiek do steny.

Inštalácia pomocou Nanoleaf Canvas Screw Mount Kit je jednoduchá a intuitívna. Stačí vybrať miesto pre umiestnenie panelov, označiť miesta pre skrutky a hmoždinky, a následne ich pomocou vhodných nástrojov (nie sú súčasťou balenia) pevne upevniť na stenu. Týmto spôsobom zabezpečíte pevné a stabilné uchytenie panelov.

Technické špecifikácie Nanoleaf Canvas Screw Mount Kit:

  • Typ: Montážny kit (skrutky a hmoždinky)
  • Obsah: 25 kusov
  • Kompatibilita: Svetelné panely Nanoleaf Canvas

Nanoleaf Canvas Screw Mount Kit je skvelým doplnkom pre pevnú inštaláciu vašich svetelných panelov Nanoleaf Canvas. Tento montážny kit zabezpečuje bezpečné a stabilné uchytenie panelov na stenu, čo je ideálne pre dlhodobú inštaláciu. S touto sadou skrutiek a hmoždín môžete mať istotu, že vaše svetelné panely budú pevne a spoľahlivo držať na svojom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: