Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Canvas PSU AC Plug

14,80 € / ks 12,33 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Nanoleaf Canvas PSU AC Plug je adaptér s napájacím konektorom určený pre napájanie svetelných panelov Nanoleaf Canvas. Tento adaptér vám umožňuje jednoduché a spoľahlivé pripojenie svetelných panelov k elektrickému zdroju.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Canvas PSU AC Plug je špeciálny adaptér s napájacím konektorom, ktorý je navrhnutý pre použitie so svetelnými panelmi Nanoleaf Canvas. Tento adaptér je nevyhnutný pre správne napájanie panelov a zabezpečuje spoľahlivý prúd pre ich fungovanie.

S pomocou Nanoleaf Canvas PSU AC Plug môžete jednoducho pripojiť svetelné panely Nanoleaf Canvas k elektrickému zdroju. Stačí pripojiť napájací konektor adaptéra do príslušného vstupu na svetelných paneloch a následne pripojiť adaptér do elektrickej zásuvky.

Adaptér je navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť a spoľahlivosť. Poskytuje stabilný a konzistentný prúd, čo zaručuje optimálne fungovanie svetelných panelov Nanoleaf Canvas. Môžete si byť istí, že adaptér poskytne dostatočnú energiu pre osvetlenie a funkcie panelov.

Technické špecifikácie Nanoleaf Canvas PSU AC Plug:

  • Typ: Adaptér s napájacím konektorom
  • Kompatibilita: Svetelné panely Nanoleaf Canvas

Nanoleaf Canvas PSU AC Plug je nevyhnutným doplnkom pre napájanie svetelných panelov Nanoleaf Canvas. Jeho jednoduchá a spoľahlivá konštrukcia umožňuje rýchle a bezproblémové pripojenie panelov k elektrickému zdroju. S adaptérom môžete bez obáv vychutnať si krásne osvetlenie a využívať inteligentné funkcie vašich Nanoleaf Canvas panelov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: