Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Canvas Flex Linkers (9 Pieces)

11,09 € / ks 9,24 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Canvas Flex Linkers je sada obsahujúca 9 kusov flexibilných spojovacích článkov, ktoré vám umožňujú prispôsobiť a spojiť svetelné panely Nanoleaf Canvas podľa vašich predstáv. Tieto flexibilné linkery zabezpečujú jednoduchú inštaláciu a plynulé prepojenie medzi panely.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Canvas Flex Linkers je praktickou sadou obsahujúcou 9 kusov flexibilných spojovacích článkov, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre svetelné panely Nanoleaf Canvas. Tieto flexibilné linkery vám umožňujú prispôsobiť a spojiť panely podľa vašich preferencií a vytvoriť tak jedinečné osvetlenie vo vašom interiéri.

Flex Linkers sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je dostatočne pružný a odolný, čo umožňuje jednoduchú inštaláciu a pohodlné prepojenie medzi svetelnými panelmi. Tieto linkery poskytujú flexibilitu a umožňujú vytvárať rôzne konfigurácie a tvary osvetlenia, vrátane zahnutých a zakrivených dizajnov.

Inštalácia Flex Linkers je jednoduchá a intuitívna. Stačí jednoducho pripevniť linkery medzi jednotlivé svetelné panely Nanoleaf Canvas a uistiť sa, že sú správne prepojené a zabezpečené. Týmto spôsobom vytvoríte spoj, ktorý je stabilný a zabezpečuje plynulé prechody medzi panelmi.

Technické špecifikácie Nanoleaf Canvas Flex Linkers:

  • Typ: Flex Linkers (flexibilné spojovacie články)
  • Obsah: 9 kusov
  • Kompatibilita: Svetelné panely Nanoleaf Canvas

Nanoleaf Canvas Flex Linkers sú skvelým doplnkom pre vaše svetelné panely Nanoleaf Canvas. Tieto flexibilné linkery vám umožňujú prispôsobiť a spojiť panely podľa vašich predstáv a vytvoriť tak jedinečný a personalizovaný dizajn osvetlenia. Ich jednoduchá inštalácia a spoľahlivé spojenie zabezpečujú plynulý vzhľad a profesionálny dojem.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: