Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Nanoleaf Canvas Expansion Pack (4 Add-on Light Squares)

ZADARMOZADARMO
Nanoleaf Canvas Expansion Pack (4 Add-on Light Squares)
73,99 € / ks 61,66 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Nanoleaf Canvas Expansion Pack je balíček s 4 doplnkovými svetelnými panelmi Light Squares, ktoré umožňujú rozšírenie a prispôsobenie vášho Nanoleaf Canvas osvetlenia. Tieto inovatívne svetelné panely vám umožňujú vytvoriť unikátne osvetlenie a pridať kreatívne vzory a farby do vášho priestoru.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanoleaf Canvas Expansion Pack je ideálnym doplnkom pre vaše Nanoleaf Canvas osvetlenie. Balíček obsahuje 4 doplnkové svetelné panely Light Squares, ktoré môžete pridať ku svojmu existujúcemu Nanoleaf Canvas setu a rozšíriť tak svoje osvetlenie.

Svetelné panely Light Squares sú inovatívnym a moderným spôsobom, ako vytvoriť unikátne a interaktívne osvetlenie vo vašom domove. Tieto panely majú modulárnu konštrukciu, ktorá vám umožňuje vytvárať rôzne vzory, tvary a kombinácie.

Každý svetelný panel Light Square je vybavený energeticky úspornými LED diódami, ktoré poskytujú jasný a farebný svetelný výstup. Môžete si vybrať zo širokej škály farieb a efektov, ktoré môžete prispôsobiť podľa vašej nálady alebo podujatia.

Nanoleaf Canvas Expansion Pack vám dáva možnosť prispôsobiť a rozšíriť svoje osvetlenie podľa vašich predstáv a potrieb. Môžete pridať viac svetelných panelov do svojho existujúceho setu a vytvoriť väčšie a zložitejšie osvetlenie.

Technické špecifikácie Nanoleaf Canvas Expansion Pack:

  • Typ: Expansion Pack (doplnkový balíček)
  • Obsah: 4 svetelné panely Light Squares
  • Pripojenie: Bezdrôtové (WiFi)
  • Kompatibilita: Nanoleaf Canvas osvetlenie

Nanoleaf Canvas Expansion Pack je skvelým spôsobom, ako rozšíriť a prispôsobiť svoje Nanoleaf Canvas osvetlenie. Tieto svetelné panely Light Squares vám umožňujú vytvoriť unikátne a dynamické osvetlenie, ktoré sa dokonale hodí do vášho priestoru. S ich pomocou môžete vytvoriť kreatívne vzory, farebné efekty a transformovať atmosféru vo vašej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Nanoleaf
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: