Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Náhradné tlačidlo so svetlovodom - FIBARO Walli Switch Button with lightguide (FG-WDSEU221-AS-8100)

6,60 € / ks 5,50 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Náhradné tlačidlo so svetlovodom FIBARO Walli Switch Button with lightguide (FG-WDSEU221-AS-8100) je špeciálne navrhnuté tlačidlo určené pre inteligentný svetelný vypínač FIBARO Walli Switch. Tlačidlo disponuje svetlovodom, ktorý zabezpečuje elegantné a jasné osvetlenie tlačidla.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné tlačidlo so svetlovodom FIBARO Walli Switch Button with lightguide (FG-WDSEU221-AS-8100) je určené ako náhradná súčiastka pre inteligentný svetelný vypínač FIBARO Walli Switch. Toto tlačidlo je špeciálne navrhnuté s ohľadom na estetiku a pohodlné ovládanie.

Tlačidlo je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a opotrebeniu. Jeho presné rozmery a ergonomický tvar zabezpečujú pohodlné ovládanie a intuitívne používanie. Svetlovod na tlačidle poskytuje jasné a elegantné osvetlenie, čo prispieva k atraktívnemu vzhľadu a jednoduchému nájdeniu tlačidla aj v tme.

Inštalácia náhradného tlačidla je jednoduchá a rýchla. Stačí odmontovať pôvodné tlačidlo zo svetelného vypínača FIBARO Walli Switch a namontovať nové tlačidlo so svetlovodom na jeho miesto. Tlačidlo je kompatibilné s inteligentným svetelným vypínačom FIBARO Walli Switch, čo umožňuje jednoduchú výmenu a prispôsobenie vzhľadu vášho interiéru.

Náhradné tlačidlo so svetlovodom FIBARO Walli Switch Button with lightguide je ideálnym riešením pre zmenu alebo obnovu tlačidiel na vašich inteligentných svetelných vypínačoch FIBARO Walli Switch. Využite ho na prispôsobenie a vylepšenie vzhľadu vášho inteligentného domu.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Inteligentný svetelný vypínač FIBARO Walli Switch
  • Farba: Biela
  • Svetlovod: Áno

Náhradné tlačidlo so svetlovodom FIBARO Walli Switch Button with lightguide (FG-WDSEU221-AS-8100) je špeciálne navrhnutým tlačidlom pre inteligentný svetelný vypínač FIBARO Walli Switch, ktoré zabezpečuje elegantné osvetlenie a príjemné ovládanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: