Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Montážny rám - FIBARO Mounting Frame Schneider (FG-Wx-AS-4003), 10ks

53,90 € / ks 44,92 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Schneider (FG-Wx-AS-4003) je špeciálny rám pre inštaláciu inteligentných zariadení FIBARO v kombinácii so štandardnými vypínačmi Schneider Electric. Tento balík obsahuje 10 kusov rámov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Schneider (FG-Wx-AS-4003) je skvelým doplnkom pre inštaláciu inteligentných zariadení FIBARO v kombinácii so štandardnými vypínačmi Schneider Electric. Tento rám umožňuje jednoduché a esteticky príjemné začlenenie inteligentných zariadení FIBARO do vášho existujúceho inštalácie vypínačov.

Montážny rám je kompatibilný s vypínačmi a zásuvkami Schneider Electric, ktoré sú jedným z popredných výrobcov elektroinštalačných prvkov. Jeho elegantný dizajn a presné rozmery zabezpečujú dokonalú integráciu inteligentných zariadení FIBARO s vypínačmi Schneider Electric, čo vytvára jednotný a harmonický vzhľad vo vašom interiéri.

Inštalácia montážneho rámčeka je jednoduchá a rýchla. Stačí ho umiestniť na miesto vypínača a následne do neho vložiť inteligentné zariadenie FIBARO. Rámček je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť voči poškriabaniu a opotrebeniu.

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Schneider je ideálnym riešením pre integráciu inteligentných zariadení FIBARO do existujúcej inštalácie vypínačov Schneider Electric. Využite ho pre jednotný a estetický vzhľad vášho inteligentného domu a získajte tak spoľahlivú a pohodlnú automatizáciu vášho domáceho prostredia.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Inteligentné zariadenia FIBARO a vypínače Schneider Electric
  • Farba: Biela

Tento balík obsahuje 10 kusov montážnych rámov FIBARO Mounting Frame Schneider (FG-Wx-AS-4003), ktoré vám umožnia jednoduchú inštaláciu a jednotný vzhľad pre viacero miestností vo vašej inteligentnej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: