Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Montážny rám - FIBARO Mounting Frame Schneider (FG-Wx-AS-4003)

6 € / ks 5 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Schneider (FG-Wx-AS-4003) je špeciálny rám pre inštaláciu inteligentných zariadení FIBARO v kombinácii so štandardnými vypínačmi Schneider Electric.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Schneider (FG-Wx-AS-4003) je skvelým doplnkom pre inštaláciu inteligentných zariadení FIBARO v kombinácii so štandardnými vypínačmi Schneider Electric. Tento rám umožňuje jednoduché a esteticky príjemné začlenenie inteligentných zariadení FIBARO do vašej existujúcej inštalácie vypínačov.

Montážny rám je kompatibilný s vypínačmi a zásuvkami Schneider Electric, ktoré sú jedným z popredných výrobcov elektroinštalačných prvkov. Jeho elegantný dizajn a presné rozmery zabezpečujú dokonalú integráciu inteligentných zariadení FIBARO s vypínačmi Schneider Electric, čo vytvára jednotný a harmonický vzhľad vo vašom interiéri.

Inštalácia montážneho rámčeka je jednoduchá a rýchla. Stačí ho umiestniť na miesto vypínača a následne do neho vložiť inteligentné zariadenie FIBARO. Rámček je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť voči poškriabaniu a opotrebeniu.

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Schneider je ideálnym riešením pre integráciu inteligentných zariadení FIBARO do existujúcej inštalácie vypínačov Schneider Electric. Využite ho pre jednotný a estetický vzhľad vášho inteligentného domu a získajte tak spoľahlivú a pohodlnú automatizáciu vášho domáceho prostredia.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Inteligentné zariadenia FIBARO a vypínače Schneider Electric
  • Farba: Biela

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Schneider (FG-Wx-AS-4003) je dokonalým riešením pre harmonickú integráciu inteligentných zariadení FIBARO s vypínačmi Schneider Electric. Jeho jednoduchá inštalácia a elegantný dizajn vytvárajú jednotný a esteticky príjemný vzhľad vášho inteligentného domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: