Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Montážny rám - FIBARO Mounting Frame Legrand (FG-Wx-AS-4002), 10ks

53,90 € / ks 44,92 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Legrand (FG-Wx-AS-4002) je špeciálny rám pre inštaláciu inteligentných zariadení FIBARO v kombinácii so štandardnými vypínačmi Legrand. Tento balík obsahuje 10 kusov rámov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Legrand (FG-Wx-AS-4002) je skvelým doplnkom pre inštaláciu inteligentných zariadení FIBARO v kombinácii so štandardnými vypínačmi Legrand. Tento rám umožňuje jednoduché a esteticky príjemné začlenenie inteligentných zariadení FIBARO do vášho existujúceho inštalácie vypínačov.

Montážny rám je kompatibilný s vypínačmi a zásuvkami Legrand, ktoré sú populárnou voľbou pre domáce inštalácie. Jeho elegantný dizajn a presné rozmery zabezpečujú dokonalú integráciu inteligentných zariadení FIBARO s vypínačmi Legrand, čo vytvára jednotný a harmonický vzhľad vo vašom interiéri.

Inštalácia montážneho rámčeka je jednoduchá a rýchla. Stačí ho umiestniť na miesto vypínača a následne do neho vložiť inteligentné zariadenie FIBARO. Rámček je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť voči poškriabaniu a opotrebeniu.

Montážny rám FIBARO Mounting Frame Legrand je ideálnym riešením pre integráciu inteligentných zariadení FIBARO do existujúcej inštalácie vypínačov Legrand. Využite ho pre jednotný a estetický vzhľad vášho inteligentného domu a získajte tak spoľahlivú a pohodlnú automatizáciu vášho domáceho prostredia.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Inteligentné zariadenia FIBARO a vypínače Legrand
  • Farba: Biela

Tento balík obsahuje 10 kusov montážnych rámov FIBARO Mounting Frame Legrand (FG-Wx-AS-4002), ktoré vám umožnia jednoduchú inštaláciu a jednotný vzhľad pre viacero miestností vo vašej inteligentnej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: