Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Montážny rám - FIBARO Mounting Frame FIBARO/Gira55 (FG-Wx-AS-4001)

6 € / ks 5 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Montážny rám FIBARO Mounting Frame FIBARO/Gira55 (FG-Wx-AS-4001) je špeciálne navrhnutý rám pre inštaláciu inteligentných zariadení FIBARO v kombinácii so štandardnými vypínačmi Gira55.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Montážny rám FIBARO Mounting Frame FIBARO/Gira55 (FG-Wx-AS-4001) je skvelým doplnkom pre inštaláciu inteligentných zariadení FIBARO v kombinácii so štandardnými vypínačmi Gira55. Tento rám umožňuje jednoduché a esteticky príjemné začlenenie inteligentných zariadení FIBARO do vašej existujúcej inštalácie vypínačov.

Montážny rám je kompatibilný s vypínačmi a zásuvkami Gira55, ktoré sú štandardom na trhu. Jeho elegantný dizajn a presné rozmery zabezpečujú dokonalú integráciu inteligentných zariadení FIBARO s vypínačmi Gira55, čo vytvára jednotný a harmonický vzhľad vo vašom interiéri.

Inštalácia montážneho rámčeka je jednoduchá a rýchla. Stačí ho umiestniť na miesto vypínača a následne do neho vložiť inteligentné zariadenie FIBARO. Rámček je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť voči poškriabaniu a opotrebeniu.

Montážny rám FIBARO Mounting Frame FIBARO/Gira55 je ideálnym riešením pre integráciu inteligentných zariadení FIBARO do existujúcej inštalácie vypínačov Gira55. Využite ho pre jednotný a estetický vzhľad vášho inteligentného domu a získajte tak spoľahlivú a pohodlnú automatizáciu svojho domového prostredia.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Inteligentné zariadenia FIBARO a vypínače Gira55
  • Farba: Biela

Montážny rám FIBARO Mounting Frame FIBARO/Gira55 (FG-Wx-AS-4001) je dokonalým riešením pre harmonickú integráciu inteligentných zariadení FIBARO s vypínačmi Gira55. Jeho jednoduchá inštalácia a elegantný dizajn vytvárajú jednotný a esteticky príjemný vzhľad vášho inteligentného domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: