Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Montážny držiak - AEOTEC Recessor for MultiSensor 6 and TriSensor (DSE011)

19,99 € / ks 16,66 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Montážny držiak AEOTEC Recessor (DSE011) je navrhnutý špeciálne pre senzory AEOTEC MultiSensor 6 a TriSensor. Tento držiak vám umožňuje elegantne a diskrétne umiestniť senzory do priestoru a zabezpečiť ich stabilnú montáž.

Detailné informácie

Podrobný popis

Montážny držiak AEOTEC Recessor (DSE011) je ideálnym doplnkom pre senzory AEOTEC MultiSensor 6 a TriSensor. Tento držiak je navrhnutý tak, aby umožňoval jednoduchú a bezproblémovú montáž senzorov vo vašom domove. Jeho diskrétny a elegantný dizajn sa dokonale hodí do rôznych interiérov.

Montáž držiaka Recessor je rýchla a jednoduchá. Stačí ho umiestniť na vhodné miesto a pripevniť senzor do držiaka. Týmto spôsobom získate stabilné a pevné umiestnenie senzoru, ktoré zabezpečuje presné a spoľahlivé merania.

S týmto držiakom môžete diskrétne skryť senzory do stien, stropov alebo iných povrchov, čím dosiahnete estetický vzhľad a minimalizujete rušivé prvky v priestore. Vaše senzory budú stále schopné správne fungovať a poskytovať údaje bez toho, aby vyčnievali alebo pútali zbytočnú pozornosť.

Technické špecifikácie:

  • Kompatibilné senzory: AEOTEC MultiSensor 6, TriSensor
  • Materiál: Odolný plast
  • Farba: Biela
  • Rozmery: 100 mm x 100 mm x 10 mm
  • Hmotnosť: 50 gramov

Montážny držiak AEOTEC Recessor (DSE011) je skvelým riešením pre elegantnú a stabilnú inštaláciu senzorov AEOTEC MultiSensor 6 a TriSensor. Vďaka tomuto držiaku môžete diskrétne umiestniť senzory do priestoru a zabezpečiť ich spoľahlivú a presnú funkciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: